KURZ Jak se naučím rozpoznávat SUPERPOTRAVINY a potraviny prospěšné pro zdraví

Nevíte jak se máte zorientovat v obchodě se zdravou výživou? Nevíte co jsou to superpotraviny? MÁM TU PRO VÁS SKVĚLÉ ŘEŠENÍ. Naučím vás rozpoznávat obiloviny, luštěniny a objevit neznámá jména SUPERPOTRAVIN. Získáte přístup k informacím, které zásadně mění zdraví, psychiku i vaší vitalitu k lepšímu. Přijďte se se mnou užít přednášku mezi regály skvělého obchůdku v centru Prahy!  

Jóga pro ženy v pravidelných čtvrtečních lekcích

Jóga je cvičení pro očistu těla i duše. Základem jógy jsou jednotlivé asány, (pozice), jako je např. pozdrav slunci, bojovníci, pozice hory, kočky, střecha, atd atd. Toto cvičení vám krásně zpevní a posílí celé tělo. Výsledky se dostavují rychle, díky efektivnímu zapojení všech svalových skupin. Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete na vnější svět a budete se moci soustředit pouze na vlastní tělo, kdy budete v jednoduchých pozicích pracovat s tělem, dechem, psychikou a uvolníte se od starostí. Načerpáte zde novou energii.  

Jak se naučím zdravě vařit - KURZ VAŘENÍ

Vaření je vášeň. Je to proces, při kterém můžeme tvořit, improvizovat, meditovat i relaxovat. Jídlo nás může naladit, vyléčit, povzbudit i rozradostnit. Ale také otrávit. Základem zdravé kuchyně je ROVNOVÁHA. A tu se tady budeme učit. Na tomto kurzu se dále naučíte jednoduché základy, které obohatí váš jídelníček. Dozvíte se jaká strava si přípravou zachová nejvíce minerálů, jak minerály ve stravě můžete navýšit. Naučíte se kombinovat různé druhy obilovin, luštěnin a zeleniny. Vykouzlíte svá první jednoduchá lehká jídla, která jsou základ pro skvělé zdraví :)  

Nový E-book "Jídlo jako lék pro vaše zdraví"

Informace o superpotravinách, které vám mohou zkvalitnit váš život jsou v tomto e-BOOKu hezky pohromadě. e-BOOK má 42 stránek a na každé se dozvíte něco nového. Dozvíte se, jak v jídelníčku můžete navýšit minerály, zařadit potraviny které obsahují živé enzymy a dozvíte se něco o potravinách, které léčí, zklidňují horečku, nebo doplňují energii po fyzickém víkonu. Zdravé jídlo vede i k hubnutí, i k lepší psychice. Objevíte více než 30 potravin, které jsou zdravé, chutné a svou přípravou nezaberou hodně času.  

MINI KURZ ZDRAVÉ STRAVY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Informace o stravě jsou dnes základním krokem ke spokojenému životu, protože když jsme zdraví, měli bychom být i šťastní. Jenže informací o stravě je mnoho, tak jak si máme vybrat ty správné? Někdy potřebujeme lehce navést a ověřit si, jestli jdeme tou správnou cestou. Abyste mohli správně pochopit jak máte naslouchat svému tělu, stačí jen pár základních kroků. Získat správné informace, rozhodnout se pro změnu, začít a věřit si.  

PORADENSTVÍ a individuální konzultace

Vědět jak se máme vyznat v informacích o potravinách a jídle je základ ze kterého můžeme čerpat a být spokojení. Jídlo je totiž to, okolo čeho se točí náš celý den. A když víme, co máme jíst, ušetříme si tak spoustu času i starostí. Poradím vám s tím, jaké jsou vhodné a nevhodné potraviny, naučím vás jak se má správně jíst ve vyváženém poměru živin a vysvětlím vám základní princip zdravé stravy. Všechno kolem stravy a zdravého životního stylu začíná u správných INFORMACÍ. A ty vám ráda předám v idividuální konzultaci. Naučíte se jíst tak, že budete zdraví, vitální a zhubnete.  

Speciality zdravé kuchyně v kulinářské Akademii Grosseto

Kulinářská akademie Grosseto vás zve na kurz vaření specialit zdravé kuchyně. Od pradávna se říká, že jídlo je láska i magie. Ale jídlo je především o tom, co nám dává. O tom bude nový kurz s výživovou speialistkou a poradkyní pro zdravý životní styl Martinou Šárovou.  

Úvod do jógy a meditace

Jóga a meditace jsou cestou k dlouhověkosti, léčení, prosperitě a k očistě těla i naší životní cesty. Programovat si život a uvědomit si dary, které v našem životě máme, je přirozenou cestou, která vede od soucitu k vědomí a obráceně. Jóga i meditace je moudrost, která se do našeho života dostává z minulosti věků, se znalostí technik, které vedou naše tělo být v energii slastného životního pocitu a sebepřijímání. Jóga je komplexní systém dechu a cvičení, které uvolní a odstraní negativní pocity a probudí naše vyšší vědomí.  

Jak se tělo může uzdravit, aneb poradenství životního stylu pro zdraví, regeneraci a vnitřní pohodu

Jak se věci mají? Kapky, zázračné koktejly, pilulky na bolest nebo na hubnutí, prášky které zaručeně odstraní všechny bolesti? Z reklam na nás každodenně útočí bolesti kloubů, kašel, ucpané nosy, mikózy. A také rady na masti a prášky. Víte ale, že tělo se projevuje nemocí z nějaké příčiny? Co je pravda a co je lež? Možná se ale ptáte: "Funguje všechno ale stejně a na každého?" Není snad ale opravdu šance že budeme prostě jen svobodně rozhodnutí že budeme ZDRAVÍ? Tak jak pečujeme o své věci, a třeba pravidelně opečováváme své auto, pečujeme také o sebe samé?  

KURZ VAŘENÍ PRO MLADÉ SPORTOVCE - ABC BRANÍK

Tento interaktivní a edukativní kurz vám pomůže zorientovat se v trendech výživy a to hlavně v oblasti přípravy jídel a výběru správných druhů potravin, které bývají v dnešní době zaměnovány za sladká, nebo nevhodně připravená jídla. Kvalitní a vyvážený jídelníček je pro mladého sportovce základ. Nutričně vyvážená a plnohodnotná strava je nástroj pro rozvoj síly, stavbu těla a jeho prosperity. Živiny, které tělo při sportu potřebuje získáte z pestrého jídelníčku, který se na tomto kurzu můžete naučit v přísunu přírodních minerálů, vitamínů a enzymů, získaných z čerstvé stravy a superpotravin.  

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.