Kurz "Jak se naučím znát zdravé potraviny a superpotraviny?"

Nevíte jak se máte zorientovat v obchodě se zdravou výživou? Nevíte co jsou to superpotraviny? MÁM TU PRO VÁS SKVĚLÉ ŘEŠENÍ. Naučím vás rozpoznávat obiloviny, luštěniny a objevit neznámá jména SUPERPOTRAVIN. Získáte přístup k informacím, které zásadně mění zdraví, psychiku i vaší vitalitu k lepšímu. Přijďte se se mnou užít přednášku mezi regály skvělého obchůdku v centru Prahy!  

Kup si nový E-book "Jídlo jako lék pro zdraví"

Informace o superpotravinách, které vám pomohou zkvalitnit váš život jsou v tomto e-BOOKu hezky pohromadě. e-BOOK má 42 stránek. Dozvíte se, jak v jídelníčku navýšit minerály, zařadit potraviny s enzymy a dozvíte se vše o potravinách, které léčí. Třeba že: zklidňují horečku, doplňují energii po fyzickém výkonu, vedou k hubnutí, nebo k lepší psychice. Objevíte více než 30 potravin, které jsou zdravé, chutné a svou přípravou vám nezaberou hodně času.  

Kurz "Jak se naučím zdravě vařit"

Vaření je vášeň, při kterém můžeme tvořit, improvizovat i meditovat. Jídlo nás může naladit, vyléčit, povzbudit i rozradostnit. Základem zdravé stravy je NUTRIČNÍ ROVNOVÁHA. A tu se tady budeme učit. Na tomto kurzu se naučíte jednoduché základy, které změní váš jídelníček. Dozvíte se, jak skládat vyvážený talíř v poměru sacharidy, bílkoviny, tuky a zjistíte, jaká strava si přípravou zachová nejvíce minerálů, enzymů a antioxidantů. Naučíte se kombinovat různé druhy obilovin, luštěnin a zeleniny. Nastartujete své zdraví jednou a navždy.  

Jak se tělo může uzdravit, aneb poradenství životního stylu pro zdraví, regeneraci a vnitřní pohodu

Jak se věci mají? Kapky, zázračné koktejly, pilulky na bolest nebo na hubnutí, prášky které zaručeně odstraní všechny bolesti? Z reklam na nás každodenně útočí bolesti kloubů, kašel, ucpané nosy, mikózy. A také rady na masti a prášky. Víte ale, že tělo se projevuje nemocí z nějaké příčiny? Co je pravda a co je lež? Možná se ale ptáte: "Funguje všechno ale stejně a na každého?" Není snad ale opravdu šance že budeme prostě jen svobodně rozhodnutí že budeme ZDRAVÍ? Tak jak pečujeme o své věci, a třeba pravidelně opečováváme své auto, pečujeme také o sebe samé?  

Pravidelné kolektivní lekce

Kolektivní lekce pro kondici, zdraví, dobrou náladu a odbourávání stresu. Jste srdečně zváni! První vstup můžete vyzkoušet ZDARMA. Stačí zaslat sms na tel: 775 045 075.  

PŘEDNÁŠKA Začínáme jíst zdravě

Festival poznání a kreativního života Chyťte pevně kormidlo svého života a konečně ho otočte do směru, který vás dovede k životu, jaký jste si vždycky přáli. Rady a pomocnou ruku hledejte na přednáškách, workshopech a u zkušených odborníků na únorovém Minervafestu 24.-25. února v Michnově paláci na pražské Malé Straně.  

MINI KURZ ZDRAVÉ STRAVY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Informace o stravě jsou dnes základním krokem ke spokojenému životu, protože když jsme zdraví, měli bychom být i šťastní. Jenže informací o stravě je mnoho, tak jak si máme vybrat ty správné? Někdy potřebujeme lehce navést a ověřit si, jestli jdeme tou správnou cestou. Abyste mohli správně pochopit jak máte naslouchat svému tělu, stačí jen pár základních kroků. Získat správné informace, rozhodnout se pro změnu, začít a věřit si.  

Taneční lekce GROOVE DANCE

Ojedinělá a mega hustá taneční lekce GROOVE DANCE je taneční fitness mejdan za bílého dne. Jednoduché choreografie, superjednoduché taneční kroky a originální nácvik sebevědomých póz. Čeká vás mnoho žánrově různorodých pohybů a kroků, ve kterých získáte suverenitu a cvik. Lekce je řízená rytmem a kroky, které tančíte, ale ne tím, jak to uděláte. Užijete si spoustu zábavy, aniž byste 100% kopírovali lektora. Procvičíte své tělo v tom být tanečně originální, kreativní, úspěšní a získáte sebevědomí, kterým posílíte svůj autentický projev své osobní taneční SUPERSTAR!  

Taneční GROOVE Mnichovo Hradiště 27.1. 2018

Taneční lekce GROOVE je osvobozující taneční cvičební PÁRTY, která vám dodá spoustu energie a dobré nálady. Naučíte se velice jednoduché choreografie a kroky. Uvolníte své tělo i mysl od stresu, pobavíte se s kamarádkami a odnesete si mnoho skvělých pocitů. Získáte návod na spokojený život a zapracujete na svém sebevědomí. Budete odcházet jako štěstím nabitá sebevědomá HVĚZDA, která o sobě už nikdy v ničem nebude pochybovat. POZOR! Tato taneční LEKCE LÉČÍ!  

20.1. 2018 Den kdy se budu mít ráda v Praze v OC FLORA

A je tady třetí ročník setkávací akce DEN KDY SE BUDU MÍT RÁDA! Přijďte strávit příjemný den plný hýčkání a péče o sebe samu. Přijďte si připomenout, jak je důležité myslet na sebe samu a nechat se inspirovat od jiných tvůrčích žen. Celý den se vám budu věnovat se svým poradenstvím zdarma. Přijďte se zeptat na to, co potřebudete znát o zdravém životním stylu, hubnutí, jídelníčku a cvičení.  

PORADENSTVÍ a individuální konzultace

Vědět jak se máme vyznat v informacích o potravinách a jídle je základ ze kterého můžeme čerpat a být spokojení. Jídlo je totiž to, okolo čeho se točí náš celý den. A když víme, co máme jíst, ušetříme si tak spoustu času i starostí. Poradím vám s tím, jaké jsou vhodné a nevhodné potraviny, naučím vás jak se má správně jíst ve vyváženém poměru živin a vysvětlím vám základní princip zdravé stravy. Všechno kolem stravy a zdravého životního stylu začíná u správných INFORMACÍ. A ty vám ráda předám v idividuální konzultaci. Naučíte se jíst tak, že budete zdraví, vitální a zhubnete.  

LOVE*groove*DANCE Den, kdy najdeme lásku

Den, kdy najdu lásku je pokračováním úspěšného setkání na podporu ženského sebevědomí a opět ho pro vás připravujeme ZDARMA. Těšit se můžete na workshopy, semináře, adopci pejsků a kočiček přímo na místě nebo osudová setkání. Těšíme se na vás!  

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.