BĚH BARVÁM NEUTEČEŠ 2019

Barvám sluší LÁSKOVÝ GROOVE! Tento ročník se ve všech městech běžci propojí revoluční fitnesovou rozcvičkou, která rozpumpuje vítězství! Rozpálíme naše těla parádními fitness tanečními pohyby. Groove barevně roztančí všechna města BARVÁM NEUTEČEŠ v roce 2019! Těšte se na explozi euforie a už dnes si rezervujte své místo ve svém městě! WE WILL ROCK YOU!  

KURZ: Jak se protančit ke SVOBODĚ?

Přijď vyzkoušet nový taneční styl GROOVE, který tě POSÍLÍ i obohatí. Zvedneš si sebevědomí, odreaguješ se, UVOLNÍŠ SE od blbostí co nikoho nebavěj. Naučíš se jednoduchý a zábavný taneční kroky, rozsvítíš sI svou vnitřní hvězdu. Budeš autentická, originální a sama sebou. Vyndáš ze sebe kraviny, který nemaj smysl. Odneseš si radost, novej spirit, sebelásku a velkou porci POVOLENÍ se cítit SUPER!  

KURZ: Jak porozumět potravinám v jídelníčku

Zvu Vás na interaktivní a výukový kurz o zdravé stravě. Tento kurz je vhodný pro začátek nové cesty se zdravou stravou. Poznatky o jídle jsou základem k tomu, umět sestavit denní, nutričně vyvážený jídelníček. S tímto kurzem si ulevíte od starostí s tím, co máte jíst, kdy to máte jíst a jak máte své jídlo kombinovat. Přijdete na to, co vlastně každý den lidské tělo potřebuje. Nastartuje svou zdravou cestu, hubnutí, získání fyzické kondice a dobré psychiky. Stanete se sami sobě výživovým poradcem.  

KURZ: Začínám s hubnutím a restartuju se

Informace o stravě jsou dnes základním krokem ke spokojenému životu. Když jsme zdraví, jsme šťastní. Abyste správně pochopili jak máte naslouchat svému tělu a začali správně, mám tu pro vás můj kurz "RESTART". Získáte správné informace, šanci na změnu a mou péči pro váš úspěch. Když víš co děláš a proč, nemineš svůj cíl. Jediný co musíš, je chtít začít.  

AKCE: 26.1. 2018 Den kdy se budu mít ráda v Praze v OC FLORA

A je tady čtvrtý ročník setkávací akce DEN KDY SE BUDU MÍT RÁDA! Přijďte strávit příjemný den plný hýčkání a péče o sebe samu. Roztančíme Flóru! Groovem roztančím všechna přítomná srdce a společně vytvoříme vlnu lásky. Po celý den se vám budu také věnovat se svým poradenstvím zdravého životního stylu zdarma. Přijďte se zeptat na to, co potřebudete vědět o hubnutí, dlouhověkosti a detoxikaci.  

Kurz "Jak se naučím zdravě vařit"

Vaření je vášeň, při kterém můžeme tvořit, improvizovat i meditovat. Jídlo nás může naladit, vyléčit, povzbudit i rozradostnit. Základem zdravé stravy je NUTRIČNÍ ROVNOVÁHA. A tu se tady budeme učit. Na tomto kurzu se naučíte jednoduché základy, které změní váš jídelníček. Dozvíte se, jak skládat vyvážený talíř v poměru sacharidy, bílkoviny, tuky a zjistíte, jaká strava si přípravou zachová nejvíce minerálů, enzymů a antioxidantů. Naučíte se kombinovat různé druhy obilovin, luštěnin a zeleniny. Nastartujete své zdraví jednou a navždy.  

PRAVIDELNÉ KOLEKTIVNÍ LEKCE: Tréninky pro tebe

Kolektivní lekce pro skvělou kondici, pevné zdraví, dobrou náladu a odbourávání stresu. Základ mého cvičení je vnitřní přístup k vašemu tělu a vědomí, jak se lze dostat ke správně provedeným cvikům, tak že se cítíme doopravdy "v sobě" a správně. Jste srdečně zváni! Mé lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.  

KURZ: Vše co jste kdy chtěli vědět o jídle (a báli jste se zeptat)

Chcete se cítit dobře a být zdraví? Víte co se za tím ukrývá? Kouzlo zdravého a spokojeného života spočívá v tom, že víme co chceme a to pak děláme. Cílem našeho vědění je jistota a víra, skrze kterou si v každodenním životě zkoušíme, co funguje a co ne. K naší spokojenosti a výhře nám mohou pomoci informace, skrze které sbíráme své zkušenosti. Lidské tělo má svůj vlastní mechanismus. Je to trochu bio a trochu chemie. Pravdu okecáme, ale tělo nikdy. Když se tělu něco nelíbí, přijde bolest, nebo nemoc. Přijďte si poslechnout pravdu o jídle a o tom, jak lze ovlivnit kvalitu života.  

Nedělní otužování

Možná potřebuješ výzvu, najít něco, co tě posílí. Otužování je super cesta k síle! Jestli se chceš otužovat, pojď do toho s námi, stačí se jen ozvat a jedeme v tom společně! Utuž se!  

Kup si nový E-book "Jídlo jako lék pro zdraví"

Informace o superpotravinách, které vám pomohou zkvalitnit váš život jsou v tomto e-BOOKu hezky pohromadě. e-BOOK má 42 stránek. Dozvíte se, jak v jídelníčku navýšit minerály, zařadit potraviny s enzymy a dozvíte se vše o potravinách, které léčí. Třeba že: zklidňují horečku, doplňují energii po fyzickém výkonu, vedou k hubnutí, nebo k lepší psychice. Objevíte více než 30 potravin, které jsou zdravé, chutné a svou přípravou vám nezaberou hodně času.  

Jak se tělo může uzdravit, aneb poradenství životního stylu pro zdraví, regeneraci a vnitřní pohodu

Jak se věci mají? Kapky, zázračné koktejly, pilulky na bolest nebo na hubnutí, prášky které zaručeně odstraní všechny bolesti? Z reklam na nás každodenně útočí bolesti kloubů, kašel, ucpané nosy, mikózy. A také rady na masti a prášky. Víte ale, že tělo se projevuje nemocí z nějaké příčiny? Co je pravda a co je lež? Možná se ale ptáte: "Funguje všechno ale stejně a na každého?" Není snad ale opravdu šance že budeme prostě jen svobodně rozhodnutí že budeme ZDRAVÍ? Tak jak pečujeme o své věci, a třeba pravidelně opečováváme své auto, pečujeme také o sebe samé?  

PŘEDNÁŠKA Začínáme jíst zdravě

Festival poznání a kreativního života Chyťte pevně kormidlo svého života a konečně ho otočte do směru, který vás dovede k životu, jaký jste si vždycky přáli. Rady a pomocnou ruku hledejte na přednáškách, workshopech a u zkušených odborníků na únorovém Minervafestu 24.-25. února v Michnově paláci na pražské Malé Straně.  

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.