Kolektivní lekce

  • Akce

Kolektivní lekce pro kondici, zdraví, dobrou náladu a odbourávání stresu. Jste srdečně zvány :)


GROOVE dance - tanec pro ženy

Každé pondělí 18:00 hod

 

TRX  - posilování

Každé pondělí 19:00 hod

 

Jóga pro ženy

Každý čtvrtek 18:00 hod

Zvu vás na své pravidelné lekce každý čtvrtek od 19.00 - 20.00 hod.

Kde:

Thai Fit, Petrská 23, Praha 1,
733 501 277

Rezervace: thaifit3@thaifit.cz

Pro koho je jóga vhodná?

Pokud se začnete pravidelně cvičení jógy věnovat, pocítíte to na svém těle i v přívalu energie! Jóga je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Začít můžete v jakémkoli věku i v jakékoli kondici. Důležité JE ZAČÍT!

Můžete si toto cvičení vyzkoušet, ale nejvíce vhodné je cvičit alespoň 1 x týdně. V józe se jako u jediného fyzického cvičení propojuje vnější s vnitřním.

V rámci cvičení jógy souměrně rozvíjíte sílu, pružnost, flexibilitu a celkovou pohybovou prosperitu svého těla. Pokud jsou cvičením jógy rozvíjeny základní pohybové schopnosti těla, celé tělo se cítí dobře. Zapojením pánevního dna a svalového stabilizačního systému (jógově řečeno bandhy) docílíte i účinné prevence proti bolestem zad. Kulatá záda a zmáčknutý hrudník během celého dne jsou standardem ze sedavého způsobu života a tak při cvičení jógy otevřete srdeční oblast a pomůžete plicím být v kondici. Jóga neexistuje bez dechu. Učením se dýchat a prací na rozvoji svého dechu dokážete ovlivnit i fungování orgánových soustav lidského těla, a přirozený vliv na zdraví je tak jógou zaručený.

Jen o cvičení ásan jóga není. Je také o hluboké koncentraci k sobě. Poznávání sebe sama a získání vědomí vnitřní síly, kterou můžete využít i v běžném životě.

Jak?

Jdete stále dopředu, nedíváte se do minulosti, neulpíváte na budoucnosti, ale žijete přítomným okamžikem. Neřešíte nesmysly, které se vás netýkají a dokážete se odpoutat od cyklických (stereotypních) záležitostí života. Během lekcí jógy se naučíte kromě péče o tělo (pravidelná fyzická hygiena) získávat odstup díky řízení svého dechu. A tak můžete dech využít i ve chvílích, kdy jste například v práci a máte nepříjemné jednání. To jak začnete řídit svůj dech, je způsobem ukotvení se v sobě sama a nepodléhání okolním vlivům. A to je na józe velice příjemné stejně jako její volnost a tvořivost. Je to fyzická síla v kombinaci s psychickou, které vedou člověka praktikujícího jógu v cestě za spokojeností. A proč nebýt spokojený každý den!

 

Thai Fit, Petrská 23, Praha 1,
733 501 277

Rezervace: thaifit3@thaifit.cz

nebo volejte telefon +420 733 501 277

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.