Speciality zdravé kuchyně

  • Akce

Kulinářská akademie Grosseto vás zve na kurz vaření specialit zdravé kuchyně. Od pradávna se říká, že jídlo je láska i magie. Ale jídlo je především o tom, co nám dává. O tom bude nový kurz s výživovou speialistkou a poradkyní pro zdravý životní styl Martinou Šárovou.


Zvu Vás na kurz SPECIALITY ZDRAVÉ KUCHYNĚ v KULINÁŘSKÉ AKADEMII GROSSETO

Celý kurz si můžete prohlédnout a objednat zde:

https://www.akademiegrosseto.cz/cs/cook/detail/13

Naučíte se připravovat si nutričně bohatá a velice chutná jídla, která vám otevřou dvířka do tajů superzdravé a léčivé kuchyně.

Vytvoříte zde zdravé a nutričně vyvážené jídlo, které navíc chutná božsky. V tomto kurzu se naučíte jídlo vnímat zcela novým způsobem a po celou dobu kurzu bude probíhat interaktivní výklad významu pojmů ve zdravé stravě, jako je glykemický index, význam cukrů ve stravě, vyvážená strava k hubnutí, ideální poměr sacharidů, bílkovin a tuků a vliv jídla na lidské zdraví.

Co si uvaříme?

Rozpečený toust s čočkovou pomazánkou a bylinkami

Dýňová polévka s červenou čočkou a rajčaty

Zeleninový salát s klíčky a léčivým Ume octem

Jáhlové noky s Robi masem a špenátem z listů červené řepy

Jáhlový dezertík se skořicí, kokosem, jablky a zakysanou smetanou

V ceně kurzu je započtena voda, nealko, pivo, káva a rozlévané víno. Veškeré vybavení a zástěru vám při každém kurzu zapůjčíme. Po absolvování kurzu obdrží každý účastník certifikát. Kurzy se konají při naplnění minimální kapacity sedmi účastníků.

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.