Kurz "Jak se naučím znát zdravé potraviny a superpotraviny?"

  • Akce

Nevíte jak se máte zorientovat v obchodě se zdravou výživou? Nevíte co jsou to superpotraviny? MÁM TU PRO VÁS SKVĚLÉ ŘEŠENÍ. Naučím vás rozpoznávat obiloviny, luštěniny a objevit neznámá jména SUPERPOTRAVIN. Získáte přístup k informacím, které zásadně mění zdraví, psychiku i vaší vitalitu k lepšímu. Přijďte se se mnou užít přednášku mezi regály skvělého obchůdku v centru Prahy!


Dovoluji si vás pozvat na KURZ NAKUPOVÁNÍ zdravých potravin

Kdy? 21.02. od 18:00 - 19.00 hod

Kde? Karlovo náměstí 10, sraz v OC Atriu u prodejny Herba

Cena: 300,- Kč

Zajímá vás zdravá strava a věříte, že jídlo ovlivňuje vaše zdraví?

Chcete se naučit více?

Přijďte se se mnou užít pořádnou poznávací jízdu zdravých potravin a SUPERPOTRAVIN! Naučíte se jíst tak, že budete potřebovat méně, ale CÍTIT BUDETE VÍCE! Nastartujete svůj metabolismus, zařadíte zdravé potraviny a to samo může vést k hubnutí.


Proč mám navštívit tuhle akci?

Zábavnou a odlehčenou formou se dozvíte všechny důležité informace o principu fungování lidského těla, metabolismu, trávení, o energetickém příjmu a výdeji.

Co se naučíte?

Naučím vás zorientovat se v potravinách.
Osvěžíte si informace o tom, co jsou to obiloviny, luštěniny, sahcaridy, bílkoviny, enzymy a antioxidanty.

Nebudete ztrácet svůj drahocený čas hledáním informací.

Jak to bude fungovat?

Provedu vás v malém a velice milém rodinném obchůdku a vysvětlím vám formou přednášky vše o tom, jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jaké potraviny si můžete vybírat pro svůj jídelníček. Bude to taková malá přednáška o velkých věcech.

Co se naučíte?

Zorientovat se ve zdravých potravinách

Jaké nové potraviny poznáte?

Poznáte mořské řasy, Ume ocet, Miso, sladké slady a sirupy, zdravé soli, sojové omáčky, zdravé mouky, obiloviny, jako je Amaranth, čirok, mnoho druhů luštěnin, ale také zdravé sladkosti bez cukru, kakaové boby - pokrm Bohů a také všechny druhy rostlinného masa, Tempeh, Tofu, Seitan, Robi maso.

Poznáte pohanku, jáhly, různé druhy vloček, všechny druhy obilovin cereálních kaší, výbornou náhražku majonézy Sojanézu, zdravé bio jogurty, sojové dezerty, sojové jogurty...a mnoho dalších skvělých potravin.

Přijďte objevit nutričně vyvážená jídla a nastartujte si své zdraví.

Přihlášky prosím na: info@martinasarova.cz

Své místo si můžete rezervovat platbou na účet: 222324692/0600

Foto 162,

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.