Jak se protančit ke SVOBODĚ?

  • Akce

Přijď vyzkoušet nový taneční styl, který tě obohatí. Posílíš si sebevědomí, odreaguješ se. Naučíš se jednoduché a zábavné taneční kroky. Budeš autentická, originální a sama sebou. Odneseš si radost, štěstí a spokojenost.


TANEČNÍ KURZ GROOVE - JAK SE PROTANČIT KE SVOBODĚ

Pondělí 17.12. 2018

Kde: Thaifit, Petrská 23
Kdy: Pondělí od 18:00 hod. Lekce trvá 55 minut

Cena: 200,- Kč

Přihlásit se můžeš přes email: info@martinasarova.cz, nebo sms: 723 108 898

Co je to GROOVE?

Groove dance je taneční program, který nabízí nejen tanec, fyzický pohyb jako cvičení, ale také zábavu, odreagování, nastartování sebevědomí, interaktivní poznávání, sdílení a opravdovou radost.

CO SE BUDE DÍT?

Rytmus v tanci je něco, co nás v muzice a v tanci hodně baví. Nejprvě v tanci ladíme své pocity, představujeme si sami sebe v tom nejkrásnějším světle a za nějakou chvíli se cítíme skvěle.  Taneční pohyb je léčivý a vysbobozuje nás od stereotypu a nemožností k MOŽNOSTEM. V tanci poznáváme sami sebe, pokud se napojíme na zdroj a hudbu, tak velice záhy zahazujeme hodnocení, nepokládáme si otázky jak u tance vypadáme, ani neřešíme co dělají druzí okolo nás. A to celé budeme převádět do praxe.

Jak to probíhá?

Jednoduché choreografie prožijete jako interaktivní fyzický, emoční a duševně transformační workshop. To, co zde objevíte je váš jednoduchý způsob, jak získat naplno přístup k pohybovému potenciálu v těle. Ale také k plnému dechu, proudu energie a vášně, která váz hezky rozparádí. Hlavní účel Groovu je poskytnout všem příležitost naladit svou vlastní vrozenou svobodu a MOUDROST a začít své přirozené umění pracovat se svým tělem i vědomím. Groove je tak jednoduchý, že ho zvládne opravdu každý. Pohybový potenciál v této lekci nabídne širokou škálu tanečních stylů, rytmů, kroků a variací, které vedou k mnoha odblokováním, pokud si tanec opravdu dovolíte dělat NAPLNO. Žádný blok, stagnace, omezení kloubů, zkrácení šlach, nebo zatuhnutí určité části těla, nebo typu neprůchodných myšlenek, stresů, nebo překážek nepovolíme ničím jiným, než pouze tím, že JE PUSTÍME.

JAK SE NAUČIT PŘESTAT SE PŘI TANCI STYDĚT?

Nesnažíme se vypadat jako někdo, nebo být jako někdo, ale stáváme se naprosto přítomní ve svém těle a učíme se nacítit se do každého tanečního pohybu tak, aby byl pro nás co nejpříjemnější. Učíme se trénovat LASKAVOST, k sobě, svému tělu, svému okolí, učíme se RESPEKTU, umění podívat se sobě do očí, podívat se do očí druhým lidem a to ZCELA BEZ STUDU, VÝČITEK A PLACHOSTI před sebou samým i ostatními lidmi.

Pokud existuje něco, co vede k léčení těla na fyzické i psychické úrovni, je to právě tanec Groove.

Hlavním základem je skvělá a žánrově různorodá hudba.

Pravdy metody Groove:

Nikdo se nestará o to jak vypadáte - a pokud ano, je to jejich problém.
Vaše cesta je správná cesta - a když jdete svou cestou, nemůžete jít špatně.
Nikdo to za vás neudělá.
Nemůžete něco správně pochopit - dokud jste to nevyzkoušeli, nezažili nebo neprocvičili.

PŘIJĎ SI UŽÍT GROOVE A TANČI, JAKO KDYŽ SE DÍVÁ CELÝ SVĚT A TY JSI TAK PLNÝ SEBEVĚDOMÍ, ŽE TANČÍŠ, JAKO KDYŽ SE NIKDO NEDÍVÁ...(Martina Šárová)

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.