Vítám vás na své BIO stránce a přeji vám krásný den. Zde je pár slov o mně. S klienty pracuji individuálně, nebo ve skupině.  Jsem certifikovaný výživový poradce, osobní trenér, kondiční trenér,  trenér kolektivních lekcí s různým zaměřením pohybu. Jsem poradce pro zdravý životní styl, pořádám kurzy vaření, kurzy nakupování, vedu lekce tance, cvičení, vedu přednášky o zdravém životním stylu, kurzy relaxace, ženské kruhy a různé workshopy. Momentálně také vedu kondiční tréninky dětí ve fotbalovém klubu ABC Braník a práce s dětmi mne baví a zároveň posouvá dál. S klienty pracuji v individuálním osobnít tréninku dle jejich cíle a zaměření. Jsem The Groove Method Facilitator, tedy lídr, který lidem ukazuje svou osobní cestu. Pro klienty pracuji tak, aby nalezli svou cestu a podařilo se jim odstranit ze svého života stres, špatné návyky a kromě práce s tělem, pracuji i se zlepšení psychiky klienta, což je základ pro ÚSPĚCH.

Jsem jediný certifikovaný lektor nadčasové holistické taneční metody The Groove Dance Method v ČR a tato školení jsem v anglickém jazyce absolvovala v Německu. Tato metoda byla v roce 2015 oceněna za svůj přínos pro lidské zdraví v New Yorku.

Foto 62,

Od mládí jsem pracovala s dětmi ve sportovním klubu DSK Motýlek a sportovala jsem hlavně rekreačně.  Pracovala jsem  také v různých administrativních a manažerských pozicích, jako asistentka, office manager, produkční, nebo v marketingu. V roce 2006 až do roku 2013 jsem "zakotvila" v prestižním chomutovském fitness klubu na bázi klubového členství http://www.tigerclub.cz/ a nalezla jsem zde svou životní profesi a své poslání. Studovala jsem fitnesové pohybové trendy, management řízení fitness, zdokonalovala jsem se ve hledání informací o zdravé stravě a intenzivně jsem pracovala s klienty. Nasbírala jsem řadu certifikátů a naučila se novým úhlům pohledu v životě.

Věnuji se zdravému životnímu  stylu, duchovnímu rozvoji, cvičení v různých formách a stupních zátěže.  K pravidelným tréninkům se snažím přidat ještě svoje aktivity, celkem ráda občas běhám, pravidelně 1x týdně tancuju, občas cvičím jógu, snažím se každé ráno protáhnout svoje tělo alespoň na 10 minut. Už 2 roky se pavidelně otužuji, to vynechávám málokdy. Přes svou operaci srdce, kterou jsem měla v 16ti letech mám myslím na svůj věk velmi slušný výkon. Stále se učím. A to hlavně poslouchat svoje tělo, ale i srdce.

Upřednostňuji jednoduché věci před složitými a věřím, že právě návrat ke kořenům a k přírodě je ten nejjednodušší a nejlepší způsob, jak si udržet pevné zdraví a spokojenou mysl. Poznala jsem, že za úspěchem v hubnutí, ve získání kondice, v psychice, síle... kdekoli... kam se v našem úhlu pohledu podíváme a chceme mít lepší výsledek, stojí jedno jednoduché tajemství - musíme se naučit milovat své tělo takové jaké je a náš život se od základu změní.

Máme se také naučit vnímat sebe i ostatní lidi. Věřit si a věřit, že my skutečně uvnitř sebe všechno víme. Jen někdy úplně zbytečně soutěžíme, odsuzujeme, hodnotíme, uzavíráme se, žárlíme, s někým se nesneseme. Přitom opak je pravdou. Soutěžení a boj je jen ukázkou našeho zbytečného strachu z lásky. Otevření se proudu věcí, pravdě, lidem okolo nás, životu, světu, úsměvu, pohodě, vzájemné laskavosti, vděčnosti a vstřícnosti, nám teprve až pak, umožní prožívat své skutečné a opravdové ryzí osobní štěstí, které je naším zdrojem k dosažení spokojenosti, víry a osobní radosti.

Za 100% našeho štěstí zodpovídá naše psychika a duševní vůle,  za 50% zodpovídá naše strava a za 50% náš pravidelný pohyb. Tak to máme celých 200% k tomu, abychom mohli vést spokojený a plnohodnotný život.

JEDINÝ LIMIT V NAŠEM ŽIVOTĚ JE NAŠE MYŠLENÍ. DŮLEŽITÉ JE MÍT KOLEM SEBE POŘÁDEK, NASTAVIT SI SVÉ CÍLE A ZÁMĚRY, DODRŽOVAT SVOU DISCIPLÍNU A PRACOVNÍ NASAZENÍ, KTERÉ PAK ZA ODMĚNU UKÁŽE TO, JAK MOC VÁŽNĚ JSME TO CELÉ MYSLELI...

Pokud Vás mé stránky zaujaly a máte zájem o osobní konzultaci, prosím pište, volejte.

Těším se na naše setkání :)

 Získané certifikáty

 • BodyGROOVE Experience Facilitator
 • The GROOVE Method Facilitator
 • Fitness osobní trenér
 • Výživový poradce
 • Poradce pro zdravý životní styl ve Slim a Wellnes instututu programu Revolučního hubnutí a odkyselení organismu
 • FlexibaBasic
 • Flexibar Advanced
 • Chitoning
 • FLY joga
 • Fyzioline
 • Zumba

Doplňkové vzdělání v duchovní oblasti

 • Reiki 1
 • Reiki 2
 • Reiki 3
 • Automatická kresba
 • Plánování podvědomí v hladinách Alfa

Foto 56,

 

Foto 43, Foto 44, Foto 45, Foto 46, Foto 42, Foto 50, Foto 51, Foto 47, Foto 48, Foto 49,

 Videa:

Trénink Body Body s olympijským vítězem Davidem Svobodou  - TV Metropol

https://www.youtube.com/watch?v=l6gL29GdADI

Rozhovor s II. vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007 Veroniku Chmelířovou

https://www.youtube.com/watch?v=NoyFOhb2e28

Rozhovor se zakladatelkou The Groove Method - Misty Tripoli (USA)

https://www.youtube.com/watch?v=Kuy5LDbfbEE

Rozhovor s mentorkou Danou Vítův o tom co je možné dělat abychom byli zdraví

https://www.youtube.com/watch?v=ZRJmOZ04vOI

POKUD BY VÁS BAVÍ ČÍST, TADY JE MŮJ BLOG PSANÍ:
http://www.zenysro.cz/groovy-martina

Uložit

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.