Vítám vás na své stránce,

jsem aktivní, pohodová a usměvavá trenérka, která se zaměřuje na pomoc ve cvičení, hubnutí, detoxikaci a omlazení organismu. Tuto změnou provádím stravou, pohybem a sebe - přístupem. Mám dlouholetou praxi a tak dokážu poradit opravdu každému. Nasbírali jste při své životní cestě spoustu zkušeností, nebo se teprve rozhlížíte? Jste mladí nebo ve zralém věku? Jste držitelem skvělé kondice, nebo na ní teprve pracujete? Pro každého z vás jsem ku pomoci a spolu najdeme ten nejlepší způsob právě pro vás. Pracuji zkrátka s každým, kdo potřebuje začít "JINAK" a touží svůj život nějakým způsobem změnit k lepšímu.

Naučím vás zorientovat se v nutriční výživě a pomůžu vám splnit si své cíle zábavnou formou v kurzu, který je ověřen mými 13ti lety praxe a zkušenostmi klientů. Po mém kurzu se sami sobě stanete výživovým poradcem a nikdy už nebudete pochybovat o tom, co máte jíst a už vůbec si nebudete dělat žádné výčitky. A navíc vám moje recepty na zdravou stravu budou chutnat!

Při cvičení vám ukážu, co znamená zdravý pohyb prováděný s radostí, a vyměníme výkon za chvilky, na které se budete těšit.

 

Foto 188,

Každý chce zhubnout, žít zdravěji, mít lepší kondici, hezké tělo, nebo potřebuje najít nový impulz pro svůj život.  Třeba jste si i vy nedávno pomysleli: "takhle už to dál nechci". Třeba se právě rozhodujete, jak začít se změnou a našli jste moje webové stránky. Zdravím vás a přátelsky vítám. Čtěte prosím dál.

Jestli chcete nabrat nový vítr do plachet, jste tu správně. Po absolvování mého programu budete vypadat mladší, zhubnete a budete se cítit vitálně. Samozřejmě, můžete si říct, sliby, chyby. A máte pravdu. Zodpovědnost bude vždy jen a jen na vašem přístupu a iniciativě. Já to za vás neudělám, ale mohu vám účinně pomoci.

Co se stane, když se pro mně rozhodnete? Ušetříte především hodně času při hledání odborných informací o tom, kolik čeho, proč, kdy a jak. Možná se teď vnitřně ptáte: "Je to vůbec možné? Omládnout? Cítit se lépe a pohodově, v této hektické době?" A já vám odpovídám hned: "ANO! JDE TO!"  Je v pořádku cítit se s jídlem cítit skvěle. A samozřejmě bez výčitek. Já osobně to tak mám. Vy to můžete mít také.  Stačí uvěřit. Nemusíte nic...

Co ale můžete? ZAČÍT! A nenechávat nic až na pak...! Až...znáte to. Většinou se k věcem "až pak" těžko dostáváme. Protože když se nám nechce teď, nechce se nám pak už vůbec. A já vám mohu poradit, protože o stravě a hubnutí vím všechno.

Co můžete čekat, když spolu začneme? Pomohu vám podle vašich individuálních potřeb. Nebudete muset dělat to, co nesnášíte, ani vás nebudu nutit jíst něco, co nemáte rádi. Všechny podklady dostanete v písemné podobě ve formě manuálů - E-booků, takže vám zůstanou "napořád".  Projdete si "KURZEM", ve kterém se stanete sami sobě výživovým poradcem. Vyměníme to špatné za lepší a najdeme společně cestu k vaší spokojenosti, ať už se jedná o stravu, kompletní jídelníček, hubnutí, cvičení, svaly, nebo kondici. Společně se domluvíme, jak často a jak dlouho se budeme potkávat. Vše je ve vašich rukách.

Já jsem tady pro vás a ráda vám pomohu najít si váš nový životní styl.

Těším se na první setkání, kde si toho povíme víc,

Vaše Martina

Foto 185,

NABÍZÍM SLUŽBY V OBLASTI PRO FITNESS, KONDICI, SPORT, HUBNUTÍ, DETOXIKACI, TANEC, SEBEVĚDOMÍ, OTUŽOVÁNÍ, KOUPÁNÍ V PŘÍRODĚ, RELAX, TECHNIKY PRO SVOUCNOST A SKVĚLOU BUDOUCNOST, ZMĚNU, RESTART A NOVÝ ZAČÁTEK

Na co se můžete těšit:

 • Pomoc v oblasti návyků životosprávy a životního stylu
 • Analýza dosavadního životního stylu
 • Nalezení příčiny, proč to bylo tak, jak to bylo doposud
 • Vstupní diagnostika tělesných hodnot
 • Návrh programu pro restart
 • Nalezení své vášně, objevení svého silného JÁ
 • Kurz žít zdravě a naplno, vše o bílkovinách, sacharidech a tucích
 • Kurzy zdravého vaření, kolektivní, nebo individuální
 • Kurzy nakupování zdravých potravin a superpotravin, kolektivní, nebo individuální
 • Vypracování nutričně vyváženého a při tom chuťově skvělého jídelníčku
 • Seznámení s on-line výživovým poradcem
 • Kurz DETOX, vše o enzymech, antioxidantech, aminokyselinách a superpotravinách
 • Pomoc v pohybové aktivitě, seznámení s tréninkem
 • Pomoc v oblasti psychiky a sebevědomí
 • Individuální tréninky, osobní tréninky
 • Kurzy, přednášky, akce pro soukromé osoby i pro firmy

JEDNOTLIVÉ ČÁSTI LZE ROZDĚLIT DLE VAŠICH POTŘEB A ZÁJMU.

AKTUÁLNÍ AKCE: http://www.martinasarova.cz/akce

 CENÍK:

 • Úvodní konzultace  2000,- Kč
 • Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
 • E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
 • Sestavení jídelníčku 1500,- Kč
 • Nakupování potravin s klientem 500,- Kč
 • Individuální Kurz vaření s klientem doma 2500,- Kč
 • Kurz vaření pro veřejnost 1500,- Kč
 • Osobní trénink 600,- Kč
 • Kolektivní lekce Groove, TRX v Thaifit, Petrská 23 - 200,- Kč
 • Kolektivní lekce v John Reed Fitness - dle platného ceníku klubu - první vstup do klubu je zdarma

Reference:

Kateřina - Groove dance

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

Adéla  - Groove dance

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko. 

Danča 35 let - Manažerka - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření.  Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření  - reakce bezprostředně po kurzu, na kterém bylo 8 lidí

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnutí

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie  - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

Tereza - Groove dance

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

Zuzka  - Groove dance

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

 

 

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.