Vítám vás na mé stránce,

jsem aktivní, pohodová a usměvavá trenérka, která se zaměřuje na pomoc ve cvičení,  hubnutí, detoxikaci a omlazení organismu stravou, pohybem a sebe - přístupem. Umím poradit i když máte v životě různě nasbírané zkušenosti, jste různého věku a i když když jste, nebo nejste vlastníkem dobré fyzické kondice. Pracuji s každým, kdo už potřebuje začít "JINAK" a touží svůj život nějakým způsobem změnit k lepšímu. Naučím vás zorientovat se v nutriční výživě a pomůžu vám splnit si své cíle komplexním edukativním kurzem, který je ověřen mými 13ti lety praxe a zkušenostmi klientů.

Foto 188,

Každý chce zhubnout, žít zdravěji, mít lepší kondici, hezké tělo, nebo potřebuje najít nový impulz pro svůj život.  Třeba jste si i vy  nedávno pomysleli: "takhle už to dál nechci". Třeba se právě rozhodujete, jak začít se změnou a našli jste moje webové stránky. Zdravím vás a přátelsky vítám, vítejte u mně a čtěte dále prosím. Jestli chcete nabrat nový vítr do plachet, jste tu správně. Po absolvování mého programu budete vypadat mladší, zhubnete a budete se cítit vitálně. Samozřejmě, můžete si říct, sliby, chyby a je to tak. Zodpovědnost bude vždy jen a jen na vašem přístupu a iniciativě. Já to za vás neudělám, ale mohu vám zásadně pomoci v tom "JAK" a za jakou dobu.

Co se stane, když se pro mně rozhodnete? Ušetříte především hodně času před hledáním odborných informací o tom kolik čeho, proč, kdy a jak. Možná se teď vnitřně ptáte: "Je to vůbec možné"? Omládnout? Cítit se lépe a pohodově, v této hektické době? A já vám odpovídám hned: "ANO"! JDE TO!  Je v pořádku vědět, jak se máte správně cítit s jídlem. Je v pořádku se cítit skvěle. A samozřejmě bez výčitek. Já osobně to tak mám. Vy to můžete mít také tak. Stačí uvěřit, že můžete. Nemusíte nic...

Co ale také můžete, je ... ZAČÍT! A nenechávat nic až na pak...! Až...znáte to. Většinou se k věcem až pak těžko dostáváme. Protože když se nám nechce teď, nechce se nám pak už vůbec. A já vám mohu poradit, protože o stravě a hubnutí vím všechno.

Co můžete čekat, když spolu začneme pracovat? Budu s vámi pracovat podle vašich individuálních potřeb. Nebudete muset dělat to, co nesnášíte, ani vás nebudu nutit jíst něco, co nemáte rádi. Všechny podklady dostanete v písemné podobě ve formě manuálů - E-booků, takže vám zůstanou "napořád".  Projdete si "KURZEM", ve kterém se stanete sami sobě výživovým poradcem. Vyměníme to špatné za lepší, a najdeme společně cestu k vaší spokojenosti, ať už se jedná o stravu, kompletní jídelníček, hubnutí, cvičení, svaly, nebo kondici a společně se domluvíme, jak často a jak dlouho se budeme potkávat. Vše je ve vašich rukách.

Já jsem tady pro vás a ráda vám pomohu najít si váš nový životní styl.

Těším se na spolupráci s vámi, Vaše Martina

Foto 185,

NABÍZÍM SLUŽBY V OBLASTI PRO FITNESS, KONDICI, SPORT, HUBNUTÍ, DETOXIKACI, TANEC, SEBEVĚDOMÍ, OTUŽOVÁNÍ, KOUPÁNÍ V PŘÍRODĚ, RELAX, TECHNIKY PRO SVOUCNOST A SKVĚLOU BUDOUCNOST, ZMĚNU, RESTART A NOVÝ ZAČÁTEK

Co nabízím:

 • Pomoc v oblasti návyků v životosprávě životního stylu
 • Analýza dosavadního životního stylu
 • Nalezení příčiny proč to bylo tak, jak to bylo doposud
 • Vstupní diagnostika tělesných hodnot
 • Návrh programu pro restart
 • Nalezení své vášně, objevení svého silného JÁ
 • Kurz žít zdravě a naplno, vše o bílkovinách, sacharidech a tucích
 • Kurz DETOX, vše o enzymech, antioxidantech, aminokyselinách a superpotravinách
 • Pomoc v pohybové aktivitě, seznámení s tréninkem
 • Pomoc v oblasti psychiky a sebevědomí
 • Kurzy zdravého vaření, kolektivní, nebo individuální
 • Kurzy nakupování zdravých potravin a superpotravin, kolektivní, nebo individuální
 • Metodika a edukace ve zdravém životním stylu
 • Vypracování jídelníčku na jeden týden
 • Individuální tréninky, osobní tréninky
 • Kurzy, přednášky, akce pro soukromé osoby i pro firmy

JEDNOTLIVÉ ČÁSTI LZE ROZDĚLIT DLE VAŠICH POTŘEB A ZÁJMU.

AKTUÁLNÍ AKCE: http://www.martinasarova.cz/akce

 CENÍK:

 • Úvodní konzultace  2000,- Kč
 • Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
 • E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
 • Sestavení jídelníčku 1500,- Kč
 • Nakupování potravin s klientem 500,- Kč
 • Individuální Kurz vaření s klientem doma 2500,- Kč
 • Kurz vaření pro veřejnost 1500,- Kč
 • Osobní trénink 600,- Kč
 • Kolektivní lekce Groove, TRX v Thaifit, Petrská 23 - 200,- Kč
 • Kolektivní lekce v John Reed Fitness - dle platného ceníku klubu - první vstup do klubu je zdarma

Reference:

Kateřina - Groove dance

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

Adéla  - Groove dance

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko. 

Danča 35 let - Manažerka - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření.  Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření  - reakce bezprostředně po kurzu, na kterém bylo 8 lidí

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnutí

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie  - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

Tereza - Groove dance

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

Zuzka  - Groove dance

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

 

 

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.