Krásný den, vítám vás na mé stránce. Pokud chcete změnit své dosavadní návyky na zdravý životní styl, mohu vám efektivně pomoci. Zdravý životní styl je jednoduchý. Už dávno jsem vyměnila dřinu a výkon za radost. A vyplatilo se mi to. Když děláme to, co nás baví, náš úspěch je zaručen! Pokud jde o pohyb, stravu, hubnutí, nebo kondici, vždycky vám pomůže, když do toho půjdete s radostí. Můžete si ze svých úkolů udělat VÁŠEŇ a já vás naučím objevit v sobě TALENT pro zdravý životní styl.

Jmenuji se Martina Šárová a zdravý životní styl studuji a praktikuji od roku 2006. Jsem specialistka na cvičení, detoxikaci organismu, léčivé potraviny, vaření i hubnutí a umím poradit každému, bez rozdílu věku, kondice, nebo pohlaví. Vedu přednášky, kolektivní lekce cvičení, pořádám semináře, týkající se stravy i pohybu. Se mnou ušetříte čas, efektivně se naučíte nutriční výživu potravin a zorientujete ve všech mýtech o stravě a pohybu. Informace které  předávám vedou k hubnutí, očistě a nastartování péče o své tělo. Pokud začnete, budete již za pár týdnů vypadat mladší a odpočinutější.  Naučíte se poznávat vnitřní sílu, která vám dá větší energii a hodně dobrý pocit ze sebe sama.

Co můžete čekat, když spolu začneme pracovat?  Ušetříte spoustu času, protože spolu půjdeme rovnou k jádru problému. Pomohu vám nastartovat nový život a odstraníme společně "neduhy", ať už je to nespokojenost s tělesnou váhou, nepříjemné pocity ze sebe sama, starosti s kondicí, nebo úlety v jídelníčku.

Individuálně  předávám mé kompletní KNOW-HOW a každý se v mé spolupráci stane sám sobě výživovým poradcem. Nastavíme si základy toho, kde je potřeba zapracovat na změně. Někdo potřebuje 1 sezení, někdo 3, někomu vyhovuje potkávat se třeba 2 měsíce 1 x týdně. Pracuji individuálně a podle potřeb klienta.  Všechny informace předávám v písemné podobě ve formě E-booků, takže  vám všechny informace zůstanou "napořád". Naučím vás všechno tak, že budete zvládat nakupování zdravých potravin, vaření, přípravu jídel, nebo pohybový program úplně jednoduše a samostatně.

Foto 41,

 Co nabízím:

 • Vstupní diagnostiku tělesných hodnot
 • Odborné poradenství v oblastni zdravého životního stylu
 • Poradenství v oblasti zdraví, kondice, hubnutí a životosprávy
 • Osobní individuální a kolektivní tréninky
 • Kondiční individuální a kolektivní tréninky
 • Pomoc v oblasti návyků v životosprávě a pyhybové aktivitě
 • Pomoc v oblasti psychiky
 • Kurzy zdravého vaření
 • Kurzy nakupování zdravých potravin a superpotravin
 • Metodika a vedení v oblasti zdravého životního stylu
 • Vypracování jídelníčku

Kurzy vaření

Příprava potravin a sestavování jídel patří k tomu nejzákladnějšímu, co potřebujeme znát, abychom pomohli naší kondici, zdraví a dobrému pocitu, který potřebujeme pro naše tělo i mysl. Strava a příjem potravy je proces, který je propojen s tím, jak vypadáme, ale i s tím, jak se cítíme. Každý má šanci vybrat si pro sebe to nejlepší a může si doma sám vařit tak, že to nezbortí finanční rozpočet, ani nezabere veškerý volný čas. Naopak. Aplikuji nejjednodušší  a nejefektivnější přípravy jídel, tedy základ kombinace stravy z obilovin, luštěnin a zeleniny. Dále vytvářím zeleninové saláty, zeleninové polévky, zeleninové omáčky, zeleninové omáčky, rostlinné i živočišné paštiky, luštěninové základy, pomazánky, bezlepkové dorty, dorty pečené bez bílého cukru, vajec a bílé mouky (ano, chutnají skvěle). Používám potraviny, které lidskému tělu POMÁHAJÍ  a ne škodí.  Pokud nevíte jak a kde máte začít, jste na správné adrese:) Od roku 2006 jsem studovala klasickou výživu a  fitness stravu, zdravou stravu, odkyselující stravu, vegetariánskou stravu, úvod do makrobiotiky, masožravou stravu, půst, ovocnou stravu a mnohé mnohé další.  Abych byla upřímná, věřte mi, že za většinou našich trablí stojí psychika a postoj, který k dané věci prožíváme. Povolit si vítězit, mít nad věcmi svou moc a být v souladu s tím co dělám, je cesta poznání, za kterou stojí náš čas, invetsice naší energie, objevování, zkoušení, opakování a pevná vůle. Nebojte se jít si za svými sny a nebojte se přát si a snít...vyplatí se to.

Aktuální kurzy: http://www.martinasarova.cz/akce/2018/03/28/kurz-jak-se-naucim-zdrave-varit

Recepty a motivace:

https://www.instagram.com/martinasarova.cz/

Foto 34, Foto 35, Foto 37,

Vzdělávací kurzy o potravinách

Naučit se skládat potraviny do jídelníčku patří k tomu nejzákladnějšímu, co potřebujeme znát, abychom věděli, jak, kdy a co potřebuje naše tělo. Pokud nevíte jaké potraviny máte nakoupit, jak si máte správně vybrat to nejlepší a porovnat si parametry: poměr - cena - kvalita, budu vám ráda věnovat svůj čas a ukážu vám, jak se dá jednoduše vybrat do jídelníčku mnoho kvalitních potravin. Trendy dnešní doby vyzdvihují jedno a popírají druhé, člověk už se v tom někdy nevyzná, co je vlastně správně a co ne. Mám pro vás úplně jednoduchý návod,  podle kterého se naučíte, že ty nejjednodušší věci jsou mnohdy ty nejefektivnější. Abych byla upřímná, věřte mi, že za většinou našich trablí stojí psychika a postoj, který k dané věci prožíváme. Aby jste se mohli soustředit na to důležité, získat kvalitní věci a ušetřit čas, můžete si vybrat můj kurz, kde se seznámíte s důležitými potravinami, které zajistí vaše pevné zdraví a nutričně vyvážený jídelníček.

Foto 115,

 

Tréninky pro tělesný rozvoj

Mám 11 let praxe ve fitness, vedení kolektivních i osobních tréninků. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a sestavuji  tréninkový plán. Zaměřuji se na rozvoj kondice, posílení svalů, hubnutí, formování postavy, nápravu tělesných dysbalancí, rozvoj motoriky, stability, koordinace pohybu a flexibility těla. Osobní trénink zahrnuje cvičení s vlastní vahou těla, jógové cviky, funkční trénink, strečing, cviky pro rozvoj dynamiky, posílení svalů. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho dispozic.

Kde si se mnou zacvičíš: http://www.martinasarova.cz/akce/2018/03/05/pravidelne-kolektivni-lekce-cviceni-s-martinou

TANEC GROOVE

Tanec je nejzábavnější a nejzdravější program, který existuje v oblasti pohybu a sportu. Ve fitness klubech a tanečních školách naleznete různé styly tance, ale málokde naleznete styl, kde nebudete kopírovat přesně to, co vám ukáže lektor. Pokud ale v taneční lekci někoho pouze kopírujeme, nejsme přítomni ve svých pohybech ani ve svém těle, protože soustředíme pozornost ven a ne dovnitř, do našeho nitra sebe sama. Naopak v lekcích taneční katarze a spontánního tance zase existuje příliš prostoru, který pracuje pouze s improvizací a naladění se na cokoli nás napadne. Každý má rád to své a tak je dobré pár stylů vyzkoušet a pak se věnovat tomu stylu, který s námi nejvíce souzní.

TANEC The Groove Dance Method je pevný střed a skrze naše tělo nabízí poznání a autentickou radost z pohybu v jednoduchých tanečních choreografiích a tanečně žánrových stylech. Naleznete zde svou taneční cestu, svou vášeň a naplno roztančíte své srdce i svůj život.

Jak?

Dělat věci jednoduše je největší umění. A dnešní dobou se toto vnitřní tajemství stále skrývá v hudbě. Nejdříve ucítíme rytmus, naladíme se, začneme se tomu poddávat, uvolníme se, začneme tančit, dáme svému tanci styl a prožíváme. Zvládne to každý. Ale ne každý se cítí se svým pohybem komfortně, i když v hloubi duše touží tancovat bez zábran.

Hlavním základem je skvělá a žánrově různorodá hudba. Všechno, co budeme dělat, je v podstatě hudbou řízeno. Hudba je magický nástroj a má neuvěřitelnou sílu. V hudbě neexistuje nesoulad, spor, násilí, konflikt. Naopak hudba propojuje, spojuje, vede, inspiruje. Může nás posunout mentálně, emočně i psychicky a doslova má schopnost změnit náš stav bytí. V tanci zažijete hudbu jako nástroj být inspirován melodicky tak silně že vaše samotná vášeň pro svůj dobrý pocit udělá většinu práce za vás. V jednotlivých choreografiích The Groove Dance Method naleznete princip, kterým je ve výsledku stovka benefitů. Začneme cestou od smíchu, sebepřijetí, štěstí, souznění, sdílení, radosti, síly, pružnosti, štěstí i silnější psychické i fyzické kondice.

Tanec GROOVE vychází z komplexní holistické metody z USA - The Groove Dance Method, které jsem jedinou certifikovanou lektorkou v ČR. Tuto metodu jsem převedla do českého prostředí, aby autenticky zapadla do našich kořenů a nabízela zde svou jedinečností prostor ke svobodnému sebepřijetí všem milovníků tance, kterým záleží na osobním postoji vůči sobě samému, vůči pravdě, vůči svému sebenastavení a dílčím změnám, ve kterých máme neomezený prostor možností uchopit sebe sama tvořivě, kreativně, autenticky a s láskou tak, abychom mohli žít zdravý a plnohodnotný život bez vnějších nátlaků, forem a nepřirozených trendů, které nás nutí tvořit si své masky, ale potlačují naší duši.

Tanec je nepradávnější rituál k tomu spojit se se svým nitrem, kde můžete objevit své vnitřní tajemství, je to prostor který nemá hranic a povznáší nás blíže ke spiritu, který nám dá jedinečnou moc a sílu prožít svůj osobní rituál během naprosto jednoduché věci, jako je šťastně prožívaná chvíle, uvědomnění si svého života s hudbou, prostorem a v kreativním a autentickém pohybu.

Všichni jste na mé lekce srdečně zváni :)
Pravdy metody GROOVE jsou:

Nikdo se nestará o to jak vypadáte - a pokud ano, je to jejich problém.
Vaše cesta je ta správná cesta – a když děláte tanec po svém a naplno, nemůžete udělat chybu.
Jste jiní než druzí a měli byste být odlišní od ostatních - jste jedineční takoví jací jste.
Nikdo to nemůže udělat za vás - opravdu NIKDO!
Nemůžete něco správně pochopit - dokud jste to nevyzkoušeli, nebo nezažili nebo neprocvičili.

Foto 116,

 CENÍK:

 • Úvodní konzultace  2000,- Kč
 • Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
 • E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
 • Sestavení jídelníčku 1500,- Kč
 • Nakupování potravin s klientem 100,- Kč
 • Individuální Kurz vaření s klientem doma 3500,- Kč
 • Kurz vaření pro veřejnost 1500,- Kč
 • Osobní trénink 600,- Kč

Reference:

Danča 35 let - Manažerka

Foto 11,

"Nevěděla jsem, jak všechna ta nová jídla zvládnu, zdravá strava, přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi najednou ukázala, kolik potravin vůbec neznám!   Martina mi ohromně pomohla nové potraviny poznat a ochutnat, vysvětlila mi vše podstatné a já jsem v novém způsobu stravování našla spoustu nových věcí! Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Zdravý životní styl doporučuju každému, kdo chce nastartovat své cíle jak už s kondicí, nebo hubnutím. S Martinou se hubne a učí skvěle. Co mně opravdu těší, že všechny informace už vím a do budoucna je mohu využívat nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu a kamarády. Naučila jsem se vybírat si kvalitní a zdravé věci a baví mě to. Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. "

 Foto 114,

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly.

Lucie - maminka dvou dětí

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

 

 

 

 

 

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.