Poradenství zdravého životního stylu

Zdravý životní styl JE JEDNODUCHÝ.  Základem nutričně vyváženého jídla je správný výběr a kombinace potravin. Zdravé potraviny nejsou bez chutí a jejich příprava není složitá.  Možná je složitější změnit to, jak si jídlo připravujeme, nebo to, že si říkáme, jak na něj nemáme čas. Od počátku mé práce s klientem přesně hledám, co klienta trápí a proč a podle toho mu navrhnu optimální řešení.  Ve svém programu doporučuji nejdříve tělo tzv. "vyčistit", zharmonizovat, odkyselit a nutričně vyživit. To vše pouze se zdravou stravou. Zaměřuji se nejprve na vstupní diagnostiku, komplexní poradenství, přednášku s tematickými podklady, sestavení jídelníčku, výběr vhodných potravin, kurz nakupování a kurz vaření. Buďto si vyberete jednotlivé sekce, nebo si můžete vybrat komplexně vše. Každý si vybere jen to, co mu nejvíce sedí.

Po mém kurzu klienti většinou popisují to samé - větší příval energie, skvělý pocit z jídla a ze sebe sama, úspora času, celkově lepší kondice a méně starostí s úlety.

Samozřejmostí se zdravým životním stylem je zlepšení zdravotního stavu, viditelné výsledky v úbytcích tuku a celkově lepší fyzická i psychická kondice. Zdravý životní styl je SEXY!

Ke každému přistupuji individuálně a předám vám doživotní návod na to, jak se sami sobě stanete výživovým poradcem. Celý kurz předávám v písemné formě E-booků, všechny informace klient získává má je u sebe tzv. "napořád".

CO NABÍZÍM:

Odborné poradenství
Zdravý životní styl
Osobní tréninky
Kondiční tréninky
Pomoc v oblasti návyků
Pomoc v oblasti psychiky
Kurzy vaření
Kurzy nakupování
Metodika
Vstupní diagnostika

Foto 41,

 

Kurz vaření

Příprava potravin a sestavování jídel patří k tomu nejzákladnějšímu, co potřebujeme znát, abychom pomohli naší kondici, zdraví a dobrému pocitu, který potřebujeme pro naše tělo i mysl. Strava a příjem potravy je proces, který je propojen s tím, jak vypadáme, ale i s tím, jak se cítíme. Každý má šanci vybrat si pro sebe to nejlepší a může si doma sám vařit tak, že to nezbortí finanční rozpočet, ani nezabere veškerý volný čas. Naopak. Aplikuji nejjednodušší  a nejefektivnější přípravy jídel, tedy základ kombinace stravy z obilovin, luštěnin a zeleniny. Dále vytvářím zeleninové saláty, zeleninové polévky, zeleninové omáčky, zeleninové omáčky, rostlinné i živočišné paštiky, luštěninové základy, pomazánky, bezlepkové dorty, dorty pečené bez bílého cukru, vajec a bílé mouky (ano, chutnají skvěle). Používám potraviny, které lidskému tělu POMÁHAJÍ  a ne škodí.  Pokud nevíte jak a kde máte začít, jste na správné adrese:) Od roku 2006 jsem studovala klasickou výživu a  fitness stravu, zdravou stravu, odkyselující stravu, vegetariánskou stravu, úvod do makrobiotiky, masožravou stravu, půst, ovocnou stravu a mnohé mnohé další.  Abych byla upřímná, věřte mi, že za většinou našich trablí stojí psychika a postoj, který k dané věci prožíváme. Povolit si vítězit, mít nad věcmi svou moc a být v souladu s tím co dělám, je cesta poznání, za kterou stojí náš čas, invetsice naší energie, objevování, zkoušení, opakování a pevná vůle. Nebojte se jít si za svými sny a nebojte se přát si a snít...vyplatí se to.

Foto 34, Foto 35, Foto 37,

 

Kurz nakupování

Naučit se skládat potraviny do jídelníčku patří k tomu nejzákladnějšímu, co potřebujeme znát, abychom věděli, jak, kdy a co potřebuje naše tělo. Pokud nevíte jaké potraviny máte nakoupit, jak si máte správně vybrat to nejlepší a porovnat si parametry: poměr - cena - kvalita, budu vám ráda věnovat svůj čas a ukážu vám, jak se dá jednoduše vybrat do jídelníčku mnoho kvalitních potravin. Trendy dnešní doby vyzdvihují jedno a popírají druhé, člověk už se v tom někdy nevyzná, co je vlastně správně a co ne. Mám pro vás úplně jednoduchý návod,  podle kterého se naučíte, že ty nejjednodušší věci jsou mnohdy ty nejefektivnější. Abych byla upřímná, věřte mi, že za většinou našich trablí stojí psychika a postoj, který k dané věci prožíváme. Aby jste se mohli soustředit na to důležité, získat kvalitní věci a ušetřit čas, můžete si vybrat můj kurz nakupování.

Foto 115,

 

Tréninky pro tělesný rozvoj

Mám 11 let praxe ve fitness, vedení kolektivních i osobních tréninků. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a sestavuji  tréninkový plán. Zaměřuji se na rozvoj kondice, posílení svalů, hubnutí, formování postavy, nápravu tělesných dysbalancí, rozvoj motoriky, stability, koordinace pohybu a flexibility těla. Osobní trénink zahrnuje cvičení s vlastní vahou těla, jógové cviky, funkční trénink, strečing, cviky pro rozvoj dynamiky, posílení svalů. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho dispozic.

Foto 116,

 CENÍK:

PORADENSTVÍ V KURZU ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU V JEDNOTLIVÝCH ÚKONECH


Úvodní konzultace  1500,- Kč

Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč

E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč

Sestavení jídelníčku 2000,- Kč

Nakupování potravin s klientem 500,- Kč

Vaření s klientem doma 2500,- Kč

Osobní trénink 500,- Kč

Reference:

Danča 35 let - Manažerka

Foto 11,

"Nevěděla jsem, jak všechna ta nová jídla zvládnu, zdravá strava, přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi najednou ukázala, kolik potravin vůbec neznám!   Martina mi ohromně pomohla nové potraviny poznat a ochutnat, vysvětlila mi vše podstatné a já jsem v novém způsobu stravování našla spoustu nových věcí! Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Zdravý životní styl doporučuju každému, kdo chce nastartovat své cíle jak už s kondicí, nebo hubnutím. S Martinou se hubne a učí skvěle. Co mně opravdu těší, že všechny informace už vím a do budoucna je mohu využívat nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu a kamarády. Naučila jsem se vybírat si kvalitní a zdravé věci a baví mě to. Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. "

 Foto 114,

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

 Foto 121,

Dana Vítův - terapeutka, mentorka

Na kurz vaření jsem byla zvědavá. S Martinou se znám už dlouho a znám její kvality a vášeň pro zdravý životní styl, zvláště v oblasti stravy a cvičení. Proto jsem se těšila na zdravé recepty a zvláště na ty, které obsahují ume ocet, protože ten umí dodat tu správnou chuť do salátů. Martina se nebojí kombinovat, hledat nové chutě a správně nás v tomto ohledu motivovat. Na kurzu jsme zvládli společnými silami připravit plno jídel a nejlepší byla fáze ochutnávání a hledání nových chutí. Bavila jsem se a poučila. Od té doby mají živé potraviny a luštěniny mnohem více místa v mém jídelníčku než mívaly. A co víc - mám od té doby, co jsem se začala trochu jinak stravovat, více energie, splasklo mi břicho a opět mě začalo bavit vařit.

 

Uložit

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.