Krásný den, vítám vás na mé stránce. Pokud chcete změnit své dosavadní návyky na zdravý životní styl, mohu vám efektivně pomoci. Zdravý životní styl je jednoduchý. Už dávno jsem vyměnila dřinu a výkon za radost. A vyplatilo se mi to. Když děláme to, co nás baví, náš úspěch je zaručen! Pokud jde o pohyb, stravu, hubnutí, nebo kondici, vždycky vám pomůže, když do toho půjdete s radostí. Můžete si ze svých úkolů udělat VÁŠEŇ a já vás naučím objevit v sobě TALENT pro zdravý životní styl.

Jmenuji se Martina Šárová a zdravý životní styl studuji a praktikuji od roku 2006. Jsem specialistka na cvičení, detoxikaci organismu, léčivé potraviny, vaření i hubnutí a umím poradit každému, bez rozdílu věku, kondice, nebo pohlaví. Vedu přednášky, kolektivní lekce cvičení, pořádám semináře, týkající se stravy i pohybu. Se mnou ušetříte čas, efektivně se naučíte nutriční výživu potravin a zorientujete ve všech mýtech o stravě a pohybu. Informace které  předávám vedou k hubnutí, očistě a nastartování péče o své tělo. Pokud začnete, budete již za pár týdnů vypadat mladší a odpočinutější.  Naučíte se poznávat vnitřní sílu, která vám dá větší energii a hodně dobrý pocit ze sebe sama.

Co můžete čekat, když spolu začneme pracovat?  Ušetříte spoustu času, protože spolu půjdeme rovnou k jádru problému. Pomohu vám nastartovat nový život a odstraníme společně "neduhy", ať už je to nespokojenost s tělesnou váhou, nepříjemné pocity ze sebe sama, starosti s kondicí, nebo úlety v jídelníčku.

Individuálně  předávám mé kompletní KNOW-HOW a každý se v mé spolupráci stane sám sobě výživovým poradcem. Nastavíme si základy toho, kde je potřeba zapracovat na změně. Někdo potřebuje 1 sezení, někdo 3, někomu vyhovuje potkávat se třeba 2 měsíce 1 x týdně. Pracuji individuálně a podle potřeb klienta.  Všechny informace předávám v písemné podobě ve formě E-booků, takže  vám všechny informace zůstanou "napořád". Naučím vás všechno tak, že budete zvládat nakupování zdravých potravin, vaření, přípravu jídel, nebo pohybový program úplně jednoduše a samostatně.

Foto 41,

 Co nabízím:

 • Vstupní diagnostiku tělesných hodnot
 • Odborné poradenství v oblastni zdravého životního stylu
 • Poradenství v oblasti zdraví, kondice, hubnutí a životosprávy
 • Osobní individuální a kolektivní tréninky
 • Kondiční individuální a kolektivní tréninky
 • Pomoc v oblasti návyků v životosprávě a pyhybové aktivitě
 • Pomoc v oblasti psychiky
 • Kurzy zdravého vaření
 • Kurzy nakupování zdravých potravin a superpotravin
 • Metodika a vedení v oblasti zdravého životního stylu
 • Vypracování jídelníčku

Kurzy vaření

Příprava potravin a sestavování jídel patří k tomu nejzákladnějšímu, co potřebujeme znát, abychom pomohli naší kondici, zdraví a dobrému pocitu, který potřebujeme pro naše tělo i mysl. Strava a příjem potravy je proces, který je propojen s tím, jak vypadáme, ale i s tím, jak se cítíme. Každý má šanci vybrat si pro sebe to nejlepší a může si doma sám vařit tak, že to nezbortí finanční rozpočet, ani nezabere veškerý volný čas. Naopak. Aplikuji nejjednodušší  a nejefektivnější přípravy jídel, tedy základ kombinace stravy z obilovin, luštěnin a zeleniny. Dále vytvářím zeleninové saláty, zeleninové polévky, zeleninové omáčky, zeleninové omáčky, rostlinné i živočišné paštiky, luštěninové základy, pomazánky, bezlepkové dorty, dorty pečené bez bílého cukru, vajec a bílé mouky (ano, chutnají skvěle). Používám potraviny, které lidskému tělu POMÁHAJÍ  a ne škodí.  Pokud nevíte jak a kde máte začít, jste na správné adrese:) Od roku 2006 jsem studovala klasickou výživu a  fitness stravu, zdravou stravu, odkyselující stravu, vegetariánskou stravu, úvod do makrobiotiky, masožravou stravu, půst, ovocnou stravu a mnohé mnohé další.  Abych byla upřímná, věřte mi, že za většinou našich trablí stojí psychika a postoj, který k dané věci prožíváme. Povolit si vítězit, mít nad věcmi svou moc a být v souladu s tím co dělám, je cesta poznání, za kterou stojí náš čas, invetsice naší energie, objevování, zkoušení, opakování a pevná vůle. Nebojte se jít si za svými sny a nebojte se přát si a snít...vyplatí se to.

Aktuální kurzy: http://www.martinasarova.cz/akce/2018/03/28/kurz-jak-se-naucim-zdrave-varit

Recepty a motivace:

https://www.instagram.com/martinasarova.cz/

Foto 34, Foto 35, Foto 37,

Vzdělávací kurzy o potravinách

Naučit se skládat potraviny do jídelníčku patří k tomu nejzákladnějšímu, co potřebujeme znát, abychom věděli, jak, kdy a co potřebuje naše tělo. Pokud nevíte jaké potraviny máte nakoupit, jak si máte správně vybrat to nejlepší a porovnat si parametry: poměr - cena - kvalita, budu vám ráda věnovat svůj čas a ukážu vám, jak se dá jednoduše vybrat do jídelníčku mnoho kvalitních potravin. Trendy dnešní doby vyzdvihují jedno a popírají druhé, člověk už se v tom někdy nevyzná, co je vlastně správně a co ne. Mám pro vás úplně jednoduchý návod,  podle kterého se naučíte, že ty nejjednodušší věci jsou mnohdy ty nejefektivnější. Abych byla upřímná, věřte mi, že za většinou našich trablí stojí psychika a postoj, který k dané věci prožíváme. Aby jste se mohli soustředit na to důležité, získat kvalitní věci a ušetřit čas, můžete si vybrat můj kurz, kde se seznámíte s důležitými potravinami, které zajistí vaše pevné zdraví a nutričně vyvážený jídelníček.

Foto 115,

 

Tréninky pro tělesný rozvoj

Mám 11 let praxe ve fitness, vedení kolektivních i osobních tréninků. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a sestavuji  tréninkový plán. Zaměřuji se na rozvoj kondice, posílení svalů, hubnutí, formování postavy, nápravu tělesných dysbalancí, rozvoj motoriky, stability, koordinace pohybu a flexibility těla. Osobní trénink zahrnuje cvičení s vlastní vahou těla, jógové cviky, funkční trénink, strečing, cviky pro rozvoj dynamiky, posílení svalů. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho dispozic.

Kde si se mnou zacvičíš: http://www.martinasarova.cz/akce/2018/03/05/pravidelne-kolektivni-lekce-cviceni-s-martinou

Foto 116,

 CENÍK:

 • Úvodní konzultace  500,- Kč
 • Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
 • E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
 • Sestavení jídelníčku 1000,- Kč
 • Nakupování potravin s klientem 500,- Kč
 • Individuální Kurz vaření s klientem doma 2500,- Kč
 • Kurz vaření pro veřejnost 1300,- Kč
 • Osobní trénink 500,- Kč

Reference:

Danča 35 let - Manažerka

Foto 11,

"Nevěděla jsem, jak všechna ta nová jídla zvládnu, zdravá strava, přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi najednou ukázala, kolik potravin vůbec neznám!   Martina mi ohromně pomohla nové potraviny poznat a ochutnat, vysvětlila mi vše podstatné a já jsem v novém způsobu stravování našla spoustu nových věcí! Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Zdravý životní styl doporučuju každému, kdo chce nastartovat své cíle jak už s kondicí, nebo hubnutím. S Martinou se hubne a učí skvěle. Co mně opravdu těší, že všechny informace už vím a do budoucna je mohu využívat nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu a kamarády. Naučila jsem se vybírat si kvalitní a zdravé věci a baví mě to. Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. "

 Foto 114,

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly.

Lucie - maminka dvou dětí

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

 

 

 

 

 

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.