Teambuilding - GROOVE-building

Netradiční teambuilding v holistické taneční metodě, která mění nudu na kognitivní léčivý proces, který doslova "vystřelí" váš firmení večírek do výšin skvělé zábavy a prožitků. Tento taneční program otvírá hranice mezi lidmi a vytváří tzv. "HEART CONNECTIONS"s celou řadou benefitů. Tato metoda zcela odbourává stres a vytváří v našem těle automaticky šťastné léčivé a harmonické prostředí. Jedná se o jednoduchou kolektivní a zábavnou aktivitu, která vede k úspěchu, sebepoznání, sebeobjevení, propojení se se svým vnitřním světem, mnohdy opomíjeným v této uspěchané době. Nabízím interaktivní model teambuildingu pro školy, firmy a společnosti. Jsem taneční bavič a lídr a zajišťuji interaktivní program pro lidský rozvoj a vytvářím ojedinělou a nezapomenutelnou atmosféru.

Foto 117,

 

 Foto 119,

Foto 118,

 

Teambuilding

Připravím pro Vaší společnost teamový teambulding přesně ušitý na míru.

Foto 184,


Interaktivní a vzdělávací workshopy

Pořádám interaktivní a vzdělávací workshopy, na kterých se mohou vaši zaměstnanci seznámit s mnoha funkčními metodami. Tématem workshopů je téma zdraví zaměstnanců na pracovišti, zdravé stravování, příprava jídel do práce, techniky pro uvolnění diskomfortu těla při práci na počítači, techniky zdravého sezení, metody pro 10ti minutový strečing, relaxační techniky odbourávání stresu a negativních emocí, techniky pro umění tzv. "vypnout" a znovu se nastartovat.

Foto 183,


Školící semináře, přednášky o zdravém životním stylu a zdravém sportování

Pořádám semináře na témata v oblasti zdravého životního stylu, o jídle, potravinách, bio trendech, fitness trendech a celkově o fitness a cvičení.

 

Cvičební programy pro zaměstnance 

 Cvičím programy pro zaměstnance firem přímo v místě vaší společnosti. Nabízím komplexní cvičební programy pro zaměstnance se zkušenostmi se cvičení, i bez zkušeností.

Jóga, Tanec, Kondiční Trénink, Kruhový trénink, Trx, Balony, Over bally, Expandery, Trx, Zdravá záda, Streching, Létající jóga

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.