Jak se tělo může uzdravit, aneb poradenství životního stylu pro zdraví, regeneraci a vnitřní pohodu

  • Akce

Jak se věci mají? Kapky, zázračné koktejly, pilulky na bolest nebo na hubnutí, prášky které zaručeně odstraní všechny bolesti? Z reklam na nás každodenně útočí bolesti kloubů, kašel, ucpané nosy, mikózy. A také rady na masti a prášky. Víte ale, že tělo se projevuje nemocí z nějaké příčiny? Co je pravda a co je lež? Možná se ale ptáte: "Funguje všechno ale stejně a na každého?" Není snad ale opravdu šance že budeme prostě jen svobodně rozhodnutí že budeme ZDRAVÍ? Tak jak pečujeme o své věci, a třeba pravidelně opečováváme své auto, pečujeme také o sebe samé?


Zvu Vás srdečně na svou osobní konzultaci. Pokud vás trápí váha, jídelníček, vaše psychika, nebo nejste úplně spokojení se svou kondicí a tím, co o jídle zatím víte, jsem tu pro vás.

Ve své 13ti leté praxi ve fitness jsme prošla velice přínosnou praxí v oblasti výživy a pohybu a vyzkoušela jsem také mnoho mnoho produktů, potravinových doplňků a přípravků pro hubnutí, detoxikaci a naladění organismu.

Studovala jsem výživu těla, pohybovou průpravu těla, řešila jsem tělesný nárůst svalové hmoty, hubnutí, detoxikaci, odkyselení, antiparazitální programy, jednodenní půsty, ovocné půsty, bylinkové kůry.  Zprvu u mne jeden "trend" střídal druhý. Informace přicházeli z mnoha různých zdrojů. Něco na mne fungovalo, ale něco taky ne. S klasickou fitness stravou a běžným stravovacím jídelníčkem pro fitness, počítáním bílkovin a přejídáním se masem a mléčnými výrobky jsem vážila o dobrých 6 i více kilogramů navíc.

Časem jsem si uvědomila, že všechno kolem stravy, cvičení a celkovému přístupu k lidskému tělu a životu jako takovému je systém, který má nějaká pravidla která fungují, ale co funguje nejefektivněji a pro nás, je NÁŠ PŘÍSTUP a naše vlastní cesta. Nejprve můžeme přistoupit k k myšlence, že naše tělo s námi pracuje 24 hodin denně a s touto informací můžeme začít pracovat. Tělo potřebuje PÉČI. Je to každodenní proces, sebepřijetí, respektování se a procesu, ve kterém jednotlivými krůčky skládáme svou mozaiku spokojenosti. Je to strava, je to pohyb a je to péče o tělo.

Musíme si uvědomit, že všechno, co vytváříme děláme pro to, abychom byli spokojení a šťastní. Každou bylinku, prášek, čaj, nebo kůru si dáváme pro to, ABYCHOM SE NĚJAK CÍTILI. Z počátku ale musíme přijít na to, že naše tělo k nám promlouvá a jde o to, fyzicky i psychicky cítit, že CHCI aby mi tělesně bylo dobře a že jsem se svým tělem v napojení. Nepospíchat. Příliš nekombinovat. Věci opravdu fungují VELICE JEDNODUŠE.

Před cca 7mi lety jsem začala odkyselovat organismus, omezovat maso, mléčné výrobky, začala očistou střev, přidávala jsem kvalitní přírodní doplňky z přírodních zdrojů. Alternativně jsem řešila přírodní cestou autoimunitní onemocnění štítné žlázy,hormonální akné, menstruační obtíže. Kdysi pro mně bylo normální s bolestí brát Brufen, dnes se bráním jakýmkoli chemickým lékům a příznaky nachlazení dokážu vyřešit během  1 - 2 dnů. Zmizelo akné, zmizely menstruační křeče a silné krvácení, netrápí mne žádné otoky, ani bolavé klouby. Hodnoty krve při autoimunitním onemocnění štítné žlázy se dostaly do normálu i bez podávaných hormonů.

Léčit se BEZ CHEMIE je přirozená volba, kterou může zvolit každý z nás.

Nenutím nikoho do užívání bylinkových kapek, esencí, nebo produktů z přírodní medicíny. Každý si musí svou cestu nalézt sám a nejprve získat důvěru v to, že alternativa také funguje. Nemoc je pro naše tělo informace, že mám něco dělat jiným způsobem. Chemie  - prášky v jakékoli podobě vypnou bolest, ale neodstraní příčinu. Mnoho lidí čeká až dobere prášky a pak teprve popřemýšlí, jestli začnou s něčím jiným. Jenže prášek jednu věci zapne a 4 vypne. Má vedlejší účinky. Medicína jako taková vzešla z léčení příčin a to cestou, která zprvu byla čarováním s bylinkami, přírodními léky a klidem pro pacienta. Dnes pospícháme abychom potlačili chřipku,srazili teplotu a nedáme tělu prostor aby udělalo to, co potřebuje, popralo se se zánětem a šli jsme si třeba jen na pár dní odpočinout do postele.

Nemyslím si, že za doplňky stravy musíme utrácet tisíce, ale můžeme dbát o to, aby jsme měli dostatek živé a zdravé stravy, doplnili čas od času do těla chybějící minerály a to, co tělo nestačí samo "vyrobit" bychom párkrát do roka měli doplnit nějakou přírodní kůrou. Vaše zdraví je vidět a pokud se necítíte dobře, začněte vždy u očisty střev. Pokud vaše střevo nefunguje správně, nedostanou se do těla žádné živiny, které jsou zodpovědné za vaše zdraví. k tomu nám pomůže psyllium, nebo lněné semínko. Nikdy nemusíme chodit příliš daleko.

Většinou nenahrávají ani moderní trendy. Doporučují mnohdy něco, ale netuší, co způsobí při dlouhodobém užívání, jako třeba pití jablečného octa odebírá vápník, pití vody s citronem neprospívá zubní sklovině a třeba polykání beta karotenu u kuřáků zvyšuje riziko vzniku rakoviny.

Pokud hledáte produkty, které léčí, detoxikují, upravují metabolismus a LÉČÍ civilizační nemoci, nechte si ode mne poradit, jak s produkty můžete začít a proč je dobré je začít každodenně užívat. Některé produkty odkyselují, ladí metabolismus, pomáhají při hubnutí. Léčí široké spektrum problémů jako je cukrovka, obezita, bolesti, deprese, lupénka, atopický ekzém, myomy, cysty, rakoviny, špatný krevní obraz, záněty, poruchy v těle a mnoho dalších neduhů, které vznikají ze špatného životního stylu a psychických zátěží.

Je to komplexní alternativní přístup, kdy nebudete potlačovat příčinu nemoci, ale začnete se léčit. A všechno začíná v naší hlavě a v srdci...

V podstatě za vším hledej svůj SOULAD... v životě, v těle, v rodině, ve světě...

Ve zdravém myšlení je mnoho prostoru pro sebeléčení a tam, kde je smích a lehkost se nemoci nezastavují...

Těším se na vás,

vaše Martina

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.