Goove dance v Thaifitu


Srdečně tě zvu na taneční lekci, kde se kreativně a autenticky odreaguješ od každodenního stresu a běžných starostí. Po této lekci se budeš cítit šťastná, spokojená, uvolněná a sebevědomá. Groove je jednoduché taneční cvičení, kde se budeš hodně hýbat, takže vytvaruješ svou postavu, upevníš svůj svalový tonus a můžeš i zhubnout, díky tomu, že tenhle tanec je pohybově hodně efektivní. Benefity této lekce jdou ale dále, než jen užitek z cvičení, protože jde do hloubky tebe. Určitě si přijď tento tanec vyzkoušet!


GROOVE (čti grův) je prostě BOŽÍ!

Tanec Groove ti dá mnohem víc, než jen to, že je to taneční lekce, kde můžeš zhubnout, posílit se, odreagovat a uvolnit od stresu. Pokud existuje něco, co vede k léčení těla na fyzické i psychické úrovni, je to právě tanec Groove.

Můžeš přijít každé pondělí přímo do lekce, nebo si zajisti rezervaci přes telefon : 723 108 898 nebo email: info@martinasarova.cz

Kde: Thaifit, Petrská 23

Kdy: Každé pondělí od 18:00 hod. Lekce trvá 55 minut

Pravdy metody Groove:

Opravdu nikdo se nestará o to, jak u tance vypadáš - a pokud ano, je to jejich problém a ne tvůj
Tvůj způsob tance je tvoje cesta a to je správné -  když jdeš svou taneční cestou, nemůžeš jít nikdy špatně
Nikdo to za tebe neudělá!
Nemůžeš něco správně pochopit - dokud jsi to nevyzkoušela, nezažila nebo neprocvičila

Co je to tanec GROOVE?

Lekce Groove ti dá mnohostranný pohyb, což vede k perfektnímu zapojení všech svalů a tedy k posílení.  Je to cvičení, zábava, odreagování, posílení sebe  jak tělesně, tak duševně. Posílíš si sebevědomí, uvolníš svou radost. Tanec a hudba je prostě VÁŠEŇ. Nejprve naladíš své pocity a pak své tělo.  V tanci rozpoznáš sebe a pokud se napojíš, tak velice záhy zahodíš sebehodnocení.

Proč právě tanec Groove?

Hlavní účel této lekce  je poskytnout VŠEM příležitost nalézt svou vlastní svobodu, moudrost a autenticitu.  V tanci můžeš pracovat se svým tělem i vědomím. Groove je jednoduchý a zvládne ho každý bez rozdílu kondice či věku. Vyzkoušíš mnoho tanečních stylů, rytmů, kroků a žánrů.

Je Groove pro mně?

V téhle lekci se nesnažíš vypadat jako někdo.  Ani netrénuješ být jako někdo.  Učíš se vcítit se do svého těla skrze taneční pohyb, pózy, gesta, kroky a jednoduché choreografie. Naučíš se objevit sebe, svou vášeň a naplníš svoje srdce dobrými pocity.

Co ti radím já?

Říká se: "tancuj, jako když se nikdo nedívá".

Ale ještě krásnější je naučit se přijmout se v tanci tak, že: "dívá se na mne celý svět a já tančím, jako by se nikdo nedíval"

Zakladatelka metody Groove a její poselství všem ženám

https://www.youtube.com/watch?v=QA2KHlSVX48

Foto 202,

 

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.