Začni hubnout chytře


Vědět jak se máme vyznat v informacích o potravinách a jídle je základ ze kterého můžeme čerpat a být spokojení. Jídlo je totiž to, okolo čeho se točí náš celý den. A když víme, co máme jíst, ušetříme si tak spoustu času i starostí. Poradím vám s tím, jaké jsou vhodné a nevhodné potraviny, naučím vás jak se má správně jíst ve vyváženém poměru živin a vysvětlím vám základní princip zdravé stravy. Všechno kolem stravy a zdravého životního stylu začíná u správných INFORMACÍ. A ty vám ráda předám v idividuální konzultaci. Naučíte se jíst tak, že budete zdraví, vitální a zhubnete.


Krásný den přeji :)

Nabízím Vám svou konzultaci ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, která vám zkvalitní váš život a osvětlí cestu ke zdravějšímu životu.

Využijte momentální slevové nabídky!!!

Původní cena konzultace 2000,- Kč

CENA PO SLEVĚ 1500,- Kč

Nabízím Vám poradenství a konzultaci pro pohyb, sport a cvičení, stravování, zdravý jídelníček, nakupování zdravých potravin. Mohu Vám pomoci s tím, jak se dá celkově zorientovat v informacích jak funguje lidské tělo a co je potřeba k tomu, abyste mohli svůj život začít žít jinak, NANOVO a lépe. Nezáleží pouze na umění skládat jídelníček, ale znát komplexně tuky, sacharidy, bílkoviny.

Infividuálně řeším problémy s hubnutím, kondicí, únavou, ztrátou motivace.

Individuálně přistupuji ke každému, kdo má zájem na sobě začít pracovat.

Pracuji na základě setkání, kde na cca 1,5 hodinové konzultaci nabídnu klientovi řešení, jak odstranit daný problém.

Klienta provedu od A do Z vším, co je v dnešní stravě nejdůležitější. Pokud nevíte co a jak, nevadí. Mám spoustu materiálu, který ochotně předávám osobně a emailem. Učím lidi skládat komplexní stravu a jednoduše se jí naučit plánovat a připravovat.

Pokud máte pocit, že vám tělo nefunguje tak, jak by bylo potřeba, nebo POUZE a jednoduše NEJSTE SE SEBOU SPOKOJENÍ, můžete udělat jednoduchou věc. ZASTAVIT SE. 

V setkání se mnou se můžete zastavit a můžete bez obav otevřít téma, které vám se svým tělem a návyky vadí. Pomohu vám objevit příčinu toho, proč věci nejdou tak, jak by měli a pomůžu vám zklidnit se a promyslet si, co chcete začít dělat dál.

Pokud chcete začít něco dělat a sami se rozhodnete se pro změnu, ráda vám pomohu RESTARTOVAT dosavadní způsob života a podíváme se taky na to, jaký k sobě máte přístup a co bylo příčinou nehubnutí, špatné energie, nespokojenosti a třeba i nadváhy.

DŮLEŽITÉ JE POUZE ZAČÍT. A NIČEHO SE NEBÁT.

Těším se na vás !!!

Vaše Martina

Foto 24,

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.