Pravidelné lekce s Martinou


Moje tréninky jsou cestou pro skvělou fyzickou kondici, pevné zdraví, dobrou náladu, odbourávání stresu a zdravé srdce. Základ mého cvičení je vnitřní přístup k lidskému tělu a vědomí. Vědomé cvičení lze od správně provedených cviků přivést k dokonalému tělu. Každé tělo je dokonalé. Když v tréninku vnímáš co se děje a spustíš proces vědomé práce s tělem, můžeš i ty vyhrát dokonalé tělo. Vše začíná v hlavě! Mé lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jste srdečně zváni. V John Reed je první lekce ZDARMA! Na osobní trénink se můžeš objednat :)


 Foto 258,

TANCOVAČKA! neboli GROOVE dance Workout

Lekce v A Centru jsou vedeny v češtině a jsou více do hloubky zralé ženské energie, spiritu a plynutí.

Lekce v John Reed fitness jsou díky klientele z celého světa často vedeny v angličtině. Je to nádherná příležitost, jak se můžete potkat se zajímavými lidmi z různých koutů naší nádherné planety Země.

Můžete si vybrat, které místo je vašemu srdci bližší.

Co vás čeká?

Groove dance je opravdu ojedinělá a jednoduchá taneční lekce. Tančí se různé jednoduché choreografie, procvičují se superjednoduché taneční kroky. Vytváříme originální sebevědomé pózy, taneční pohyby, kroky a během lekce vyměníme mnoho tanečních stylů. Čeká vás mnoho žánrově různorodých pohybů a kroků, ve kterých získáte suverenitu a cvik. Lekce je řízená rytmem a opravdu jednoduchými kroky, které autenticky tančíte, ale nejste omezováni tím, jak to uděláte. Užijete si spoustu zábavy a naučíte se být tanečně originální, kreativní, suveréní, ale také úspěšní a získáte sebevědomí, kterým posílíte svůj autentický projev. Prožitek z téhle lekce si odnesete domů v podobě své nové a šťastné probuzené taneční SUPERSTAR! Lekce jsou nabité přátelstvím, zábavou, uvolněnou atmosférou, která nemá na bázi fitness obdoby. Je to úplně jiný trénink než jste kdy zažili a opravdu stojí za to si to přijít vyzkoušet.

Jak vypadá lekce GROOVE?: https://www.youtube.com/watch?v=XdZV_xU6i2s

 Foto 165,

Complete Body Workout

Tohle je maximální posilovací motion  trénink s prvky funkčního tréninku, tréninku s vahou vlastního těla, prvků přenášení váhy těla a prací s pohybem nahoru dolů, výdrž v kliku, prknu, přenášení váhy přes 1 ruku, systému primal move, animal move a natural move. Děláme angličáky, učíme se držet sílu v rukách, propojujeme všechny svalové skupiny a trénujeme balanc, flexibilitu,  funkčnost těla.  Mým velkým vzorem je Zuzka Light, ale dostat se na její level myslím zabere...pokud vůbec...no nevím nevím...! ?  Trénuji základní princip tohohle tréninku a dostávám se od základu k tomu, své tělo unést. Tenhle trénink je vhodný i pro začátečníky, protože jako u každého cvičení, vždy existuje odlehčená varianta, jak můžete cvik provést. Nebojte se začít!

https://www.youtube.com/watch?v=vlZPur2J3mk

Six pack attack

Tohle je třicetiminutovka, která intenzivně posiluje břišní svaly. Je to skvělá makačka a možnost jak začít zpracovávat "problémové" partie.

Boots and legs attack

Třicetiminutový intenzivní workout zaměřený na sílu nohou a hýžďových svalů. Naturální trénink pro vybudování hezkých nohou a hýždí, nejedeme na efekty, ale na funkčnost.

 

První foto 2016 :)

Byla to doba, kdy jsem cvičila 4 měsíce v kuse, velice striktně jsem dodržovala jídelníček. Na trénink jsem se pravidelně balila do neoprenu a potravinářské fólie (hlavně na bříšku), odpustila si čokoládu, fuel a česnekovou pomazánku. Dneska mám hezky o 4 kila víc, ale jsem stále spokojená a šťastná se svým tělem :)

2016

 Foto 164, Foto 221,

                                                                    2018

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.