NABÍZÍM SLUŽBY V OBLASTI PRO HUBNUTÍ, DETOXIKACI, SEBEVĚDOMÍ, RESTART A NOVÝ ZAČÁTEK

Aktuální kurzy a workshopy najdeš v sekci akce: https://www.martinasarova.cz/akce

Foto 185,
Co nabízím:

Nabízím individuální přístup pro dosažení vašeho cíle. Pokud chcete zhubnout, zorientovat se ve zdravé stravě, začít s jídelníčkem, nebo cvičením, jsem tu pro vás.


CENÍK:

Úvodní konzultace 2000,- Kč
Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
Sestavení jídelníčku 1500,- Kč
Nakupování potravin s klientem 500,- Kč
Individuální Kurz vaření s klientem doma 2500,- Kč
Kurz vaření pro veřejnost 1800,- Kč/osoba
Osobní trénink 600,- Kč

Vstup na mé kolektivní tréninky:
Kolektivní lekce Groove, TRX v Thaifit, Petrská 23        200,- Kč
Kolektivní lekce v John Reed Fitness - dle platného ceníku klubu - první vstup do klubu je zdarm

Nabízené služby lze využít individuálně, nebo i v kolektivu:

Pomoc v oblasti návyků životosprávy a životního stylu
Analýza dosavadního životního stylu
Vstupní diagnostika tělesných hodnot
Návrh programu pro restartování a nový začátek
Kurz Žít zdravě a naplno - komplexní program jak se stát sám sobě výživovým poradcem
Kurz zdravého vaření - komplexní kurz jak se naučit kombinovat obiloviny, luštěniny, roztlinné bílkoviny, zeleninu a superpotraviny
Kurz nakupování zdravých potravin a superpotravin
Vypracování nutričně vyváženého a při tom chuťově skvělého jídelníčku
Seznámení s on-line výživovým poradcem
Kurz DETOX, vše o enzymech, antioxidantech, aminokyselinách a superpotravinách
Pomoc v pohybové aktivitě, seznámení s tréninkem
Pomoc v oblasti psychiky a sebevědomí
Individuální tréninky, osobní tréninky

Reference:

Kateřina - Groove dance

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

Adéla - Groove dance

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko.

Friend from John Reed Fitness

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

Danča 35 let - Manažerka - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnoucí klient

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

Tereza - Groove dance

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

Zuzka - Groove dance

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

Zde najdeš moje akce:

http://www.martinasarova.cz/akce

 

Jak to vidím já:

Letos v květnu mi bude 48 let. Jsem spirit ve fitness. Nezaměřuju se pouze na svaly a tělo jako takové, věřím, že vše je v hlavě. Takže i to číslo 48 beru s rezervou a nevěřím tomu. Věřím hlavně sobě. Jdu cestou srdce, cestou vědomí, bez tabulek, chemie, léků, spalovčů tuků a dietních programů. Pracuji přírodně. Pomohu ti skrze své znalosti najít systém v jídle, nebo v pohybu. Ukážu ti potravinovou výživovou logiku, naladím tvou vnitřní moudrost a rozsvítím tvé vědomosti o potravinách. Naučím tě brát jídlo zdravým selským rozumem. Ono to totiž ani jinak nefunguje. Naučím tě hýbat se, pokud to potřebuješ. Věci se kolem nás staly příliš složitými. Jak ve stravě, tak v pohybu. Musíme se usebrat a jít dovnitř k sobě. Jít k pravdě.

V mém kurzu se staneš svým osobním a moudrým výživovým poradcem. Pro tvůj život. Nebudeš o sobě pochybovat. Začneš si vybírat. Vysvětlím ti, co je to nutriční výživa, enzymy, superpotraviny a naučím tě pochopit, proč jíst to které jídlo a jiné jen střídmě. Už si nebudeš dělat výčitky. Budeš pozorovat jak se objevují nové pocity. Moje recepty na zdravou stravu ti budou chutnat. Třeba se ti uleví od nějakých neduhů. Se zdravou stravou je to pravděpodobné. Základ je jíst to, co obsahuje výživu a ne jen prázdné kalorie.

Pokud potřebuješ, pomůži ti se cvičením, hubnutím, detoxikací ale i omlazením organismu. Náš život ovlivňuje strava, pohyb, srdce a hlava. Tedy sebe-přístup. Jak a co žijeme, to vytváříme.

Je v pořádku mít někdy lehce hlad. Není v pořádku myslet celý den pouze na to, co budu jíst a zaobírat se pouze tím. Strava k nám má jít jednoduše. Ale ne tak, že jí vysypu z pytlíku, nebo to někdo udělá za mně.  Musíte nejprve začít chápat. A pak si udělat svou cestičku k potravinám, které MAJÍ SMYSL jíst.

Za dobu své 13ti leté praxe jsem nasbírala zajímavé zkušenosti jak v oblasti pohybu, tak v oblasti výživy. Pokud toužíš svůj život nějakým způsobem změnit k lepšímu, můžeš se mnou objevit novou a velice funkční a jednoduchou cestu.

Na jídlo mám vnitřní kompas, vařím rychle a efektivně. Uctívám semena, bylinky, ořechy, obiloviny, luštěniny, superpotraviny a kvalitní potraviny.

Můžeš přijít na některou z mých kolektivních lekcí na taneční, nebo pohybový trénink, nebo se můžeš přihlásit na některý z mých vypsaných kurzů.

Děkuji, že jsi dočetl/dočetla až sem,

S láskou Martina

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.