NABÍZÍM SLUŽBY V OBLASTI PRO FITNESS, KONDICI, SPORT, HUBNUTÍ, DETOXIKACI, TANEC, SEBEVĚDOMÍ, RELAX, ZMĚNU, RESTART A NOVÝ ZAČÁTEK

Foto 185,
Co nabízím:

Pomoc v oblasti návyků životosprávy a životního stylu
Analýza dosavadního životního stylu
Nalezení příčiny, proč to bylo tak, jak to bylo doposud
Vstupní diagnostika tělesných hodnot
Návrh programu pro restart
Nalezení své vášně, objevení svého silného JÁ
Kurz žít zdravě a naplno, vše o bílkovinách, sacharidech a tucích
Kurzy zdravého vaření, kolektivní, nebo individuální
Kurzy nakupování zdravých potravin a superpotravin, kolektivní, nebo individuální
Vypracování nutričně vyváženého a při tom chuťově skvělého jídelníčku
Seznámení s on-line výživovým poradcem
Kurz DETOX, vše o enzymech, antioxidantech, aminokyselinách a superpotravinách
Pomoc v pohybové aktivitě, seznámení s tréninkem
Pomoc v oblasti psychiky a sebevědomí
Individuální tréninky, osobní tréninky
Kurzy, přednášky, akce pro soukromé osoby i pro firmy

JEDNOTLIVÉ ČÁSTI LZE ROZDĚLIT DLE VAŠICH POTŘEB A ZÁJMU.
AKTUÁLNÍ AKCE: http://www.martinasarova.cz/akce
CENÍK:

Úvodní konzultace 2000,- Kč
Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
Sestavení jídelníčku 1500,- Kč
Nakupování potravin s klientem 500,- Kč
Individuální Kurz vaření s klientem doma 2500,- Kč
Kurz vaření pro veřejnost 1500,- Kč
Osobní trénink 600,- Kč
Kolektivní lekce Groove, TRX v Thaifit, Petrská 23 - 200,- Kč
Kolektivní lekce v John Reed Fitness - dle platného ceníku klubu - první vstup do klubu je zdarma

 

Reference:

Kateřina - Groove dance

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

Adéla - Groove dance

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko.

Friend from John Reed Fitness

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

Danča 35 let - Manažerka - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnutí

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

Tereza - Groove dance

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

Zuzka - Groove dance

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

Zde najdeš moje akce:

http://www.martinasarova.cz/akce

 

Jak to vidím já:

moje milovaná maminka mi vybrala jméno Martina a je mi vcelku 47 let. Jsem spirit ve fitness. Nezaměřuju se pouze na svaly a tělo jako takové, věřím, že vše je v hlavě. Takže i to číslo 47 beru s rezervou a nevěřím tomu. Věřím hlavně sobě. Jdu cestou srdce, cestou vědomí, bez tabulek, chemie, léků, spalovčů tuků a dietních programů. Pracuji přírodně. Pomohu ti skrze své znalosti najít systém v jídle, nebo v pohybu. Ukážu ti potravinovou výživovou logiku, naladím tvou vnitřní moudrost a rozsvítím tvé vědomosti o potravinách. Naučím tě brát jídlo zdravým selským rozumem. Ono to totiž ani jinak nefunguje. Naučím tě hýbat se, pokud to potřebuješ. Věci se kolem nás staly příliš složitými. Jak ve stravě, tak v pohybu. Musíme se usebrat a jít dovnitř k sobě. Jít k pravdě. Musíme si z mysli nejprve vymazat ten plochý a sterilní obrázek dokonalé postavy a tváře, kterým nikdy nemůžeme být.

Zorientovat se v nutriční výživě dnešní doby je leckdy oříšek. Jako by nám někdo plošně vnutil, že jsme hloupí a nevíme, co a proč máme jíst. Nebojte se. My vám to lidé vyrobíme. Nebudete muset dělat nic. Stačí jen sáhnout do regálu a koupit. Chvíli jsi kosmonaut a piješ super nápoj místo jídla. Proč potom máme ale v puse zuby? Chvíli máš pít mléko a nebo aktigel, protože jen ten je zdravý. A jak to vědí jestli je to právě pro tebe? Kde je škola základ života? V tobě. Začít můžeš hned teď.

V mém kurzu se staneš svým osobním a moudrým výživovým poradcem. Pro tvůj život. Nebudeš o sobě pochybovat. Začneš si vybírat. Vysvětlím ti, co je to nutriční výživa, enzymy, superpotraviny a naučím tě pochopit, proč jíst to které jídlo a jiné jen střídmě. Už si nebudeš dělat výčitky. Budeš pozorovat jak se objevují nové pocity. Moje recepty na zdravou stravu ti budou chutnat. Třeba se ti uleví od nějakých neduhů. Se zdravou stravou je to pravděpodobné. Základ je jíst to, co obsahuje výživu a ne jen prázdné kalorie. Prazdné kalorie je všechno, co máme všude kolem a cpou nám to pod nos ze všech stran. Je přeci důležité vzbudit v nás dojem, že se máme dobře. Jenže nežijeme proto, abysme jedli. Máme jíst pro to, abychom žili. A jak budeme žít už je na každém z nás. Myslíte že mít přátele znamená otevírat láhev Fanty? Ano, společnost se stala v některých ohledech dost pošetilá. Ne však ty, ty máš šanci žít moudře. Ty musíš cítit, JAK SE CÍTÍŠ. To je celé.

Věř, že to NEJJEDNODUŠŠÍ, funguje nejlépe. Odnepaměti to tak bylo. Dokud do našich životů nevstoupil konzum a jeho plošná manipulace. Máme přetrendováno. "Nakupujte chytře" "Jezte jen toto" "Nebo tohleto" "Týden jedla pouze tohle a neuvěříte co se potom stalo!" "Tento nápoj vám za týden zhubne 20 kg!" Je to normální? Jako společnost selháváme. Selháváme, protože v 21. století nemáme komplexní znalosti o potravinách, které jsou pilířem lidského života. Někdo to totiž dělá za nás. A to je nutné uvědomit si. Začít od sebe se změnou, která má přijít.

Každodenní "produkce" informací o jídle a cvičení by ti dnes studiem všeho, co "pro nás" bylo "vymyšleno" a "vyrobeno" pro účel "spotřeby" nestačila snad ani na 5 lidských životů. Tlak zvenku je někdy až nesnesitelný, kolik bysme toho v dnešní době měli zvládnout, aby jsme byli dokonalí. PŘITOM JDE ALE O JEDINÉ - CÍTIT SE DOBŘE. Svět kolem nás se tváří, že nám stále něco chybí. Že něco neumíme, nechápeme, potřebujeme se doučit. Nechybí nám ale nic. To nejdražší, už víme a také máme. Je to náš ŽIVOT. Jsou to rozhodnutí, která děláme každý den.

Je jen tvoje zodpovědnost za to, co děláš a jak. Jak a co jíš. Je jen jedna cesta. A je to osobní idividualita, zdravý rozum a sebeláska. Když toto aplikuješ, budeš zdravější. V podstatě je jedno, jestli je člověk hubený, nebo ne. Důležité je co dělá, jak to dělá a jestli je zdravý. Všichni nemohou být podle šablony. Důležitá je vnitřní síla, vědomí, moudrost a vědět, co dělám. Pak přichází životní SPOKOJENOST. Běž si svou cestou a ne s davem, protože tam, budoucnost není.

Pokud potřebuješ, pomůži ti se cvičením, hubnutím, detoxikací ale i omlazením organismu. Náš život ovlivňuje strava, pohyb, srdce a hlava. Tedy sebe-přístup. Jak a co žijeme, to vytváříme. Když věříme, že za nás zhubne "program", ok. Pokud jsou to pilulky, taky ok. Není ale nejjednodušší opravdu jen být a používat to, co nám dala naše planeta Země? Nemáme být skutečnými tvůrci svých životů? Opravdu chceme stále brát do rukou nějaké berle?

Je v pořádku mít někdy lehce hlad. Není v pořádku myslet celý den pouze na to, co budu jíst a zaobírat se pouze tím. Strava k nám má jít jednoduše. Ale ne tak, že jí vysypu z pytlíku, nebo to někdo udělá za mně. Protože nemám přeci čas. Nemůžu. Ale ono to je většinou NECHCI. Takže sníme to, co je zrovna po ruce. Že to není třeba úplně čersvé, nebo plné Éček neřešíme. A to, co strava obsahuje, to vstřebáme. Pokud vstřebáváme salámy, dorty, modré a černé limonády, mouku, cukr, Éčka ve všem, tak čemu se pak divíme? Jděte se podívat do supermarketu a kupte si pouze to, co je čerstvé. Uvidíte, že najednou k obědu nic neuvidíte. A to je to, o co tu běží... Musíte nejprve začít hledat. A pak si udělat svou cestičku k potravinám, které MAJÍ SMYSL jíst. A pak už prostě vždycky chodit jinudy.

Za dobu své 13ti leté praxe jsem nasbírala zajímavé zkušenosti jak v oblasti pohybu, tak v oblasti výživy. Pokud toužíš svůj život nějakým způsobem změnit k lepšímu, můžeš se mnou objevit novou a velice funkční a jednoduchou cestu.

Na jídlo mám vnitřní kompas, nakupuji ve zdravém, vařím rychle a efektivně. Uctívám semena, bylinky, ořechy, obiloviny, luštěniny, superpotraviny a kvalitní potraviny. (Občas si také já sama popovídám s chlebíčky, čokoládou, dortíkem. Přeci nejsem úplně dokonalá. Nebo jsem? Možná jo...já nevím...hihi. Ale většinou, alespoň z 80% procent vím co dělám a každodenně jím fajně. A když si ulítnu, tak se zase vrátím zpátky k tomu zdravému).

Při cvičení ti ukážu, co znamená zdravý pohyb prováděný s radostí, a vyměníme výkon za chvilky, na které se budeš těšit. Mám mnohaleté zkušenosti s tréninky zaměřenými na výkon a sílu a tím, že to nefungovalo. Ukážu ti, co v tréninku funguje.

Můžeš přijít na některou z mých kolektivních lekcí na taneční, nebo pohybový trénink, nebo se můžeš přihlásit na některý z mých vypsaných kurzů. Věř, že to co máš udělat pro sebe, za tebe nikdo neudělá. Proto si věř a jdi tam, kde cítíš, že máš být, na své cestě za poznáním pravdy a svých životních zkušeností. KAŽDÝ JE VÍTĚZ. I TY!

Děkuji, že jsi dočetl/dočetla až sem,

jsem tu, abych pomáhala lidem.

S láskou Martiyana

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.