Teambuilding - GROOVEbuilding

Jsem jediná certifikovaná facilitátorka metody The Grovee Dance Method pocházející z USA. S touto metodou vytvářím netradiční teambuilding, který "vystřelí" váš firmení večírek do výšin skutečné zábavy. GROOVEbuilding navazuje srdečný i srdeční kontakt. Tento program přichází s naprostým odbouráním mezilidských hranic v rámci komunikace, sebepřijetí a kolektivního propojení skrze muziku a jednoduchý pohyb. 

Záměrem GROOVEbuildingu je: Mít úspěch, mít euforii, prožít propojení týmu, vytvořit pohybové a kreativní zážitky, a užít si radost a uvolnění. Interaktivní a velice společensky nenáročný GROOVEbuilding posouvá veřejné akce, oslavy, evanty sportovního i edukativního zaměření k něčemu vyššímu v nás.

Je to propojení do jednoty, celé skupiny, jako celku, jako společenství ve vzájemném proudu akce.  Vytváří zároveň upřímné a autentické zachování hranic autenticity a jedinečnosti každého jedince.  GROOVEbuilding  je vhodný pro firmy,  korporátní společnosti, školy, spolky, ale úžasně zapadá i na narozeninovou oslavu, nebo svatbu.

Objednejte si GROOVEbuilding a zažijte něco, co jste ještě nikdy nezažili!

Dle vašich specifických požadavků vám připravím teamový GROOVEbulding přesně ušitý na míru.

Foto 117, Foto 119, Foto 118, Foto 184,

Interaktivní a vzdělávací workshopy, semináře, kurzy, přednášky a cvičební programy šité na míru pro vaše zaměstnance

Pořádám interaktivní a vzdělávací programy, na kterých se mohou vaši zaměstnanci seznámit s mnoha funkčními metodami. Tématem je zdraví zaměstnanců,  zdravé stravování, zdravý pohyb,  techniky pro uvolnění stresu a diskomfortu těla při práci na počítači, techniky zdravého sezení, techniky odbourávání stresu. Dle vašich specifických požadavků připravím pro vaší společnost teamový kurz, seminář, nebo přednášku přesně ušité na míru.

Na míru vám připravím cvičení pro zaměstnance vaší společnosti, a to přímo na pracovišti, nebo v krásném sále provozovny Thaifit, na adrese Petrská 23, Praha 2. Cvičení pro zaměstnance je velmi oblíbená aktivita, která zvyšuje produktivitu práce a je vhodným a oboustranně vítaným benefitem. Vybrat si můžete ze cvičení jemnějšího rázu - jemné jógy, strečingu, jemného posilování a cvičení pro zdravá záda, nebo dynamičtější pohyb, jako ke trénink s vlastní vahou, nebo tanec.

Reference:

Kateřina Bílly Danyšová - generální ředitelka společnosti SYNLAB

 Foto 222,

„Spolupráce s Martinou vzešla ze snahy připravit pro naše zaměstnance SYNLAB překvapení na vánoční večírek v podobě předtančení. Věděli jsme, že sami se nezkoordinujeme, že potřebujeme vedení. A vyplatilo se. Martina nás vedla velmi dobře, pomohla s choreografií a podporovala v těžkých chvílích, kdy jsme si přestávali věřit. Martina je plná energie a nadšení, které bezmezně předává dál. Díky její podpoře jsme předtančení před 200 kolegy úspěšně zvládli. Děkujeme za to! Byla to krásná zkušenost pro celý náš tým.“

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.